Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Wilczyca próbowała zasnąć. Dzieci zakłóciły jej spokój
Monika Krupska
Monika Krupska 24.03.2022 19:07

Wilczyca próbowała zasnąć. Dzieci zakłóciły jej spokój

wilki
youtube/ Wolf Conservation Center

Dzięki ukrytym kamerom możemy obserwować, co słychać w świecie zwierząt. Te niejednokrotnie zaskakują nas swoim zachowaniem. Nie widząc człowieka nie muszą się krępować, mogą pozwolić sobie na wiele więcej. Wideo pułapki są rozstawiane nie tylko na gałęziach, w trawach czy przy zbiornikach wodnych. Niektóre znajdują się w domkach zwierząt, co pozwalana nam je podglądać w tych intymnych chwilach.

Wilczyca Belle 

Jedno z foto pułapek nagrała, co dzieje się w wilczej norze. Uchwyciła szarego wilka, Belle, który próbował ułożyć się do snu. Zmęczona wilczyca potrzebowała odrobiny spokoju. Nagle do jamy wtargnęli "niespodziewani" goście!

Wilczyca pokazała ostre zęby, chcąc zapanować nad dziećmi! Tak, dokładnie. Do nory wpadły jej pociechy, dokładnie młode samiczki. Chwilę później Belle uspokoiła się i pozwoliła młodym położyć się obok siebie. Choć wyglądało to groźnie, nikomu nic się nie stało.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO:

"Zapytaj matki"

Wideo z wilczycą obejrzano blisko 10 mln razy! Wielu internautów porównało samiczkę do własnych matek, które także potrafią pokazać pazurki. Te czasami bywają ostrzejsze niż ojcowie. Zawsze należy wiedzieć, z kim ma się do czynienia.

- Powiedzenie "wychowany przez wilki" nabiera nowego znaczenia.

- "Zapytaj matki". Moja matka...

- Mamo miałem koszmar. Synu masz 47 lat!

- Kiedy mama zaczyna brzmieć jak silnik, wiesz, że powinieneś uciekać - czytamy zabawne komentarze internautów.

Koniecznie dajcie znam znać na Facebooku, jakie jeszcze zwierzęta chcielibyście podejrzeć. Dzięki foto pułapkom wiele jest możliwe!

Zobacz wideo: