Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Wiewiórka uratowana przed huraganem podbija Instagram. Słodkiego misia rzadko wypuszcza z łapek
Redakcja SwiatZwierzat
Redakcja SwiatZwierzat 18.09.2020 00:10

Wiewiórka uratowana przed huraganem podbija Instagram. Słodkiego misia rzadko wypuszcza z łapek

wiewiórka
fot. Instagram/this_girl_is_a_squirrel

Wiewiórka wypadła ze swojego gniazda i prawie przepłaciła za to życiem. Stało się to w 2012 roku, a wszystko przez nadchodzący huragan. Biednym zwierzątkiem zainteresowała się pewna kobieta, która dała dom maluszkowi. Dziś wiewiórka jest gwiazdą na Instagramie.

  1. Sąsiedzi bali się owczarka niemieckiego. Pewnego dnia właściciel psa uchwycił jego spotkanie z listonoszem
  2. Suczka została znaleziona zagłodzona na środku drogi. Z desperacji próbowała zjeść koc
  3. Matka zobaczyła, jak pies rzuca się na jej córeczkę. Później zrozumiała, że zwierzę ją ratuje

Jedni opiekują się psami, inni kotami, a pozostali trzymają w swoich domach np. wiewiórki. Mało kto decyduje się na taką adopcję, a przecież udomowione gryzonie są bardzo słodkie. Przekonała się o tym jedna z mieszkanek Stanów Zjednoczonych, która uratowała wiewiórkę przed niebezpieczeństwem. Słodki gryzoń odwdzięczył się jej wielką przyjaźnią, którą dziś możemy oglądać ją na Instagramie. Profil wiewiórki obserwują setki tysięcy osób!

Wiewiórka uratowana przed huraganem

Ta historia mogła skończyć się tragicznie, jednak pewna mieszkanka Stanów Zjednoczonych zdecydowała się nie pozostawiać zwierzęcia w potrzebie. Kobieta uciekając przed huraganem Issac w 2012 roku, spotkała na swojej drodze malutką wiewiórkę, która wypadła z gniazda.

Kobieta postanowiła zabrać ją do domu, otulając ciepłym kocem. Zwierzątku bardzo spodobało się w czterech ścianach, bo po okresie rekonwalescencji nie zdecydowało się uciec od swojej opiekunki. Nowa właścicielka zdecydowała się nazwać ją Jill i chwilę potem założyła jej konto na Instagramie. Internauci szybko pokochali słodkiego gryzonia, który z chęcią pozuje do zdjęć oraz pozwala się przebierać w słodkie ubrania.

Mały rekwizyt

Mało tego, wiewiórka rzadko wypuszcza z łapek małego misia. Sądząc po zdjęciach, pluszak pomaga jej zasypiać. Ten widok jest bardzo słodki!

– Wegetarianka i ekspertka od parkour. Boi się odkurzacza, ale kocha serwetkę Starbucks’a – tak opisany został profil wiewiórki na Instagramie.

Uroczego gryzonia obserwuje już blisko 740 tys. w mediach społecznościowych. Wiewiórka ma także swoje konto w serwisie YouTube, jednak tam rzadko umieszczane są filmiki. Można powiedzieć, że zwierzątko przez kilka lat stało się jedną z większych gwiazd w sieci. Myślicie, że wkrótce doczeka się np. swoich chrupek dla gryzoni? Nic nie stoi na przeszkodzie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

wiewiórka

Wiewiórka rzadko rozstaje się ze swoim misiem!

wiewiórka

Wiewiórce nie przeszkadzają żadne ozdoby na głowie.

Wiewiórka

Jill uwielbia się przebierać.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dlaczego pies wymiotuje? Podpowiadamy, jak rozpoznać przyczynę i pomóc zwierzakowi
  2. Porzucona suczka zobaczyła swoich właścicieli w schronisku. Była pewna, że przyszli po nią, niestety
  3. Chłopak chciał kopnąć bezpańskiego psa. Nie minęło 5 sekund i gorzko pożałował
  4. Owczarek niemiecki pojawił się na komisariacie. Niebywałe, co wydarzyło się po chwili
  5. Mężczyzna uratował psa rasy beagle przed uśpieniem. Pies podziękował mu w niezwykły sposób

źródło: instagram.com