Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Suczka została znaleziona zagłodzona na środku drogi. Z desperacji próbowała zjeść koc
Karina Sulich
Karina Sulich 15.09.2020 09:21

Suczka została znaleziona zagłodzona na środku drogi. Z desperacji próbowała zjeść koc

suczka
fot. screen YouTube About Everything

Porzucane w lesie, przywiązywane do drzew, zostawiane na środku drogi, wystawiane na śmietnik w zawiązanych reklamówkach. Niektóre ze zwierząt nie mają szczęścia do właścicieli, których okrucieństwo nie zna granic. Nie miała go również pewna suczka, której historia zakończyła się szczęśliwie tylko dzięki pomocy ze strony odpowiednich osób.

Suczka leżała na pustej drodze. Znajdował się przy niej jedynie stary koc, który zjadała z głodu. Po raz kolejny człowiek dowiódł, w jak bestialski sposób może potraktować bezbronne zwierzę. Całe szczęście ktoś zauważył niedolę suczki.

Wygłodniała suczka

Suczka została znaleziona w opłakanym stanie. Wygłodniały labrador, porzucony na środku pustej drogi na Florydzie, z głodu próbował zjeść koc, który przy nim leżał. Kiedy go znaleziono i dokładnie przebadano, okazało się, że młoda sunia ma około dwóch lat i waży zaledwie połowę tego, ile powinien ważyć pies w tym wieku. Wychudzone zwierzę ledwo stało na łapkach. Suczka była tak osłabiona i wycieńczona, że samo uniesienie głowy było dla niej ogromnym wysiłkiem.

  1. Sąsiedzi bali się owczarka niemieckiego. Pewnego dnia właściciel psa uchwycił jego spotkanie z listonoszem
  2. Matka zobaczyła, jak pies rzuca się na jej córeczkę. Później zrozumiała, że zwierzę ją ratuje

Dalsze losy psa

Suczka trafiła pod opiekę organizacji Brevard Humane Society, która działa na rzecz zwierząt. Pracownicy dbają o to, by pies powrócił do zdrowia. Choć wiedzą, że będzie to proces raczej długotrwały, dokładają wszelkich starań, by z miesiąc suczka przybierała na wadze. Władze w Cocoa na Florydzie pracują nad znalezieniem odpowiedzialnych za ten okropny akt okrucieństwa.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

suczka

Suczka była okropnie wychudzona. Ważyła połowę tego, ile powinna. W ogóle nie przypominała przedstawicielki swojej rasy. Biedny labrador dochodzi do siebie pod opiekom odpowiednich osób.

suczka

Okrutnie potraktowane zwierzę otrzymało odpowiednią pomoc. Pies został opatrzony. Teraz zespół pracuje nad tym, aby stopniowo nabierał odpowiedniej wagi.

suczka

Żadne zwierzę nie zasługuje na takie traktowanie. Dobrze, że istnieją organizacje, które mówią w imieniu tych, którzy mówić nie mogą. Policja szuka sprawcy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dlaczego pies wymiotuje? Podpowiadamy, jak rozpoznać przyczynę i pomóc zwierzakowi
  2. Porzucona suczka zobaczyła swoich właścicieli w schronisku. Była pewna, że przyszli po nią, niestety
  3. Chłopak chciał kopnąć bezpańskiego psa. Nie minęło 5 sekund i gorzko pożałował
  4. Owczarek niemiecki pojawił się na komisariacie. Niebywałe, co wydarzyło się po chwili
  5. Mężczyzna uratował psa rasy beagle przed uśpieniem. Pies podziękował mu w niezwykły sposób

źródło: kochamyzwierzaki.pl

Powiązane
Najnowsze
Polecane