Swiatzwierzat.pl
Wędkarz

Richard Kesar/Facebook

Wędkarz złowił swojego pierwszego suma. Nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył w jego żołądku

13 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Richard Kesar oraz Jon Loop wybrali się na ryby nad rzekę Ohio, znajdującej się w środkowo-wschodniej części Stanów Zjednoczonych. Podczas połowu mężczyznom udało się po raz pierwszy złowić sumika niebieskiego. Największa niespodzianka czekała ich dopiero przy jego filetowaniu.

Dwóch mężczyzn z miejscowości Shelbyville wypłynęło na rzekę w pobliżu Lawrenceburga w stanie Indiana, gdzie udało im się złowić imponujący okaz sumika niebieskiego. Podczas wciągania go na łódź, uwagę wędkarzy zwróciło wybrzuszenie na ciele drapieżnika. Mogło ono świadczyć o tym, że złapali go akurat chwilę po tym, jak posilił się innym stworzeniem.

Złowili suma z "gratisem"

Zwierzę występujące w Ameryce Północnej preferuje czyste wody o silnym nurcie. Początkowo sumiki niebieskie żywią się zooplanktonem, lecz z czasem zaczynają polować na denne bezkręgowce.

Dorosłe sumiki stają się drapieżnikami zjadającymi każdą rybę, którą zdołają złapać, dlatego wędkarze podejrzewali, że przy rozcinaniu brzucha znajdą w nim mniejsze zwierzęta. Okazuje się jednak, że żołądek drapieżnika wypełniał przedmiot, którego zwierzę nie byłoby w stanie samodzielnie strawić.

mama i dziecko

Szczeniak po raz pierwszy od adopcji spotyka swoją mamę. Reakcja zwierzaków wzrusza do łez

CZYTAJ DALEJ

Podczas filetowania zdobyczy Richard Kesar zorientował się, że posiłkiem suma stał się falliczny przedmiot, który nie powinien się w ogóle znaleźć w zbiorniku wodnym. Mowa o gumowej zabawce erotycznej.

286569567 10159253518819132 4234948527115586434 n

Musieli zasłonić dziecku oczy

W rozmowie z telewizją WTTV-TV Kesar przyznał, że przypadkowe znalezisko postawiło go w bardzo kłopotliwej sytuacji, zważywszy na to, że przy filetowaniu ryby obecna była jego 3-letnia córka. Na szczęście matka dziewczynki szybko zareagowała i zasłoniła dziecku oczy.

Trudno się nie zgodzić z tym, że widok zabawek erotycznych nie jest odpowiedni dla dzieci, niemniej jednak rozcinanie ryby czy usuwanie z niej wnętrzności na oczach kilkulatki z pewnością także nie jest pochwalane przez większość rodziców.

Sądząc po zdjęciach udostępnianych na facebookowym profilu Kesara, gdzie w towarzystwie 3-latki pozuje wraz z zastrzelonymi zwierzętami, Amerykanin zdaje się mieć odmienne podejście do rodzicielstwa i nauki empatii wobec zwierząt.

9 najrzadszych, ale szalenie pięknych kotów. Większość Polaków nawet nie wie, że istnieją!

Te rasy kotów są nie tylko rzadkie, ale przede wszystkim niezwykle fascynujące! Mają wyjątkowy wygląd i charakter, a swoją oryginalnością zachwycą każdego. Warto je poznać! (fot. unsplash/Tran Mau Tri Tam)

Zobacz galerię >

Sprawdź, czy jesteś prawdziwym znawcą kotów!

Pytanie 1 z 7

Koty po urodzeniu...

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected] Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Źródło: Richard Kesar/Facebook, nypost.com

Tagi:

Ewa MatysiakAutor

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Inne zwierzęta

W środku nocy psy zaczynają szczekać jak oszalałe. Na posesję wtargnął niebezpieczny intruz

Czytaj więcej >

Inne zwierzęta

Nietoperze tylko czekają na ich nieuwagę. Fotopułapka przyłapała "wampiry" podczas łowów

Czytaj więcej >
dziki, fot. unsplash.com/Rosie Sun, TOMASZ RADZIK/East News

Inne zwierzęta

Wychodzą w nocy i sieją spustoszenie. Leśnicy pokazali opłakane skutki nocnego żerowania dzików

Czytaj więcej >

Inne zwierzęta

Otwarte Klatki pokazały celebrytom nagranie z polskich ferm futrzarskich. Ich reakcje mówią wiele

Czytaj więcej >

Inne zwierzęta

Nagranie z Bieszczad robi furorę. "Zobaczyć niedźwiedzia to jedno, ale go usłyszeć"

Czytaj więcej >

Inne zwierzęta

Pytony mogą połknąć prawie wszystko? Badacze nie dowierzali, przeprowadzając sekcję zwłok

Czytaj więcej >