Swiatzwierzat.pl
Zielony buldożek

youtube/Yada Ornsomjit

W ciągu jednej nocy sierść buldogów zmieniła kolor na zielony. Istniało tylko jedno wytłumaczenie

4 Października 2022

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Buldogi francuskie wycięły zaskakujący numer, gdy ich właścicielka spała. Po przebudzeniu kobieta nie mogła uwierzyć własnym oczom, że doszło do czegoś tak dziwnego. Sierść psów przybrała zielony kolor. A wystarczyło tylko zamknąć drzwi do kuchni...

Zwierzęta, tak samo jak dzieci, broją, psocą i psują. Taka ich natura, dlatego właściciele muszą być przygotowani na ewentualne szkody wyrządzone przez naszych milusińskich. Czworonogi są bowiem żywo zainteresowane nie tylko otaczającą je przyrodą, ale przede wszystkim przedmiotami codziennego użytku znajdującymi się w domu.

Historia, jaka rozegrała się w miejscowości Lamphun w północnej Tajlandii, udowadnia, że niektóre z nich nigdy nie powinny znaleźć się w zasięgu psich łapek. W ciągu zaledwie jednej nocy psiaki wyrobiły sobie reputację wandali.

Buldogi zmieniły kolor. O co tyle krzyku?

Poznajcie Dam-nam i Sai-Aua - parę uroczych buldogów francuskich. Niech nie zwiedzie Was ich niewinny wygląd! W porównaniu do reszty swojego rodzeństwa to prawdziwe rozrabiaki, które w ostatnim czasie przysporzyły swojej właścicielce niemałych kłopotów. Futrzaki zostały przyłapane na gorącym uczynku.

Kiedy Yada Ornsomjit położyła się spać, czworonożnym urwisom przyszedł do głowy zadziwiający pomysł. Zwierzaki wykorzystały fakt, iż kobieta nie domknęła drzwi do kuchni i wspólnie włamały się do spiżarni. Po przebudzeniu Tajka miała zamiar zabrać swoich podopiecznych na spacer, lecz gdy tylko wyjrzała z sypialni, zaczęła zastanawiać się, czy dalej śni. W ciągu jednej nocy sierść buldożków zmieniła kolor na intensywny zielony!

2-5d3ffeebc181b 700
1-5d3ffeea57532 700
5-5d3ffef078a78 700
"Lagun z Żyrardowa"

Straż miejska myślała, że jedzie do węża, przypadkiem odkryła nowy gatunek. Oto "lagun z Żyrardowa"

CZYTAJ DALEJ

Początkowo kobieta przestraszyła się, że zwierzętom coś dolega, jednak wystarczyło rozejrzeć się po pomieszczeniu, by odkryć przyczynę nagłej przemiany. Wcale nie porwało ich UFO. Nowa kolorystyka była jedynie dowodem, że to szczeniaki są winne włamania go kuchni.

Psiaki zielone jak Hulk

Psotna para najwyraźniej rozerwała torbę z zielonym barwnikiem spożywczym podczas najazdu na szafki kuchenne poprzedniego wieczoru i ufarbowała się na jasnozielono. Psom chyba nie przeszkadzał fakt, że zaczęły przypominać kosmitów, gdyż z dumą zapozowały do zdjęć.

- Mój mąż i ja spędziliśmy pół dnia myjąc je około trzy razy, ale niektóre części ich ciał były nadal zielone. Byliśmy naprawdę zmęczeni, ale przecież one nie rozumiały, że postąpiły źle - przyznała Yada Ornsomjit.

6-5d3ffef20c8f4 700
green-dog-french-bulldogs-5d400f5bdad0e 700
green-dog-french-bulldogs-5d400f5a2ad44 700

A czy Waszym zwierzakom zdarzyło się przeskrobać

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Niezwykli ludzie, którzy wyglądają jak koty. Internauci nie mogą się napatrzeć, zdjęcia obiegły świat

Brytyjski fotograf zachwycił świat swoim projektem porównującym ludzi do kotów. Artysta zestawił modeli z dumnymi zwierzętami o różnorodnych futrach, udowadniając przy tym, że wcale tak dużo ich od siebie nie różni. Wszystkie zdjęcia w poniższej galerii należą do Gerrarda Gethingsa i pochodzą z jego Instagrama gezgethings.

Zobacz galerię >

Takiego quizu jeszcze nie było. Jak dobrze znasz zwierzęta polskich gwiazd? Sprawdź!

Pytanie 1 z 8

Jakiej rasy jest Grey, pies należący do Małgorzaty Kożuchowskiej?

źródło: time.com

Tagi:

Ewa MatysiakAutor

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Psy

Przywiązał psa do bramy schroniska w śnieżycę. "Możecie być pewni, że nie wróci do tej kreatury"

Czytaj więcej >

Psy

Szybki test na spostrzegawczość. Ile psów widzisz na zdjęciu? Nie tak łatwo odpowiedzieć poprawnie

Czytaj więcej >

Psy

Młoda suczka zakopana żywcem pod Krakowem? Odnaleziono ją podczas robót koparką

Czytaj więcej >

Psy

Nowe przepisy dotyczące zwierząt wkrótce wejdą w życie. Będą spore zmiany

Czytaj więcej >

Psy

Ranny pies czeka pośrodku drogi na śmierć. A kierowcy? Wstrząsające nagranie

Czytaj więcej >
Szczeniak atakuje pitbulla, fot. YouTube/ViralHog

Psy

Szczeniak bez wytchnienia atakuje pitbulla. Na jego miejscu każdy straciłby cierpliwość

Czytaj więcej >