Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > W ciągu jednej nocy sierść buldogów zmieniła kolor na zielony. Istniało tylko jedno wytłumaczenie
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 04.10.2022 16:00

W ciągu jednej nocy sierść buldogów zmieniła kolor na zielony. Istniało tylko jedno wytłumaczenie

Zielony buldożek
youtube/Yada Ornsomjit

Buldogi francuskie wycięły zaskakujący numer, gdy ich właścicielka spała. Po przebudzeniu kobieta nie mogła uwierzyć własnym oczom, że doszło do czegoś tak dziwnego. Sierść psów przybrała zielony kolor. A wystarczyło tylko zamknąć drzwi do kuchni...

Zwierzęta, tak samo jak dzieci, broją, psocą i psują. Taka ich natura, dlatego właściciele muszą być przygotowani na ewentualne szkody wyrządzone przez naszych milusińskich. Czworonogi są bowiem żywo zainteresowane nie tylko otaczającą je przyrodą, ale przede wszystkim przedmiotami codziennego użytku znajdującymi się w domu.

Historia, jaka rozegrała się w miejscowości Lamphun w północnej Tajlandii, udowadnia, że niektóre z nich nigdy nie powinny znaleźć się w zasięgu psich łapek. W ciągu zaledwie jednej nocy psiaki wyrobiły sobie reputację wandali.

Buldogi zmieniły kolor. O co tyle krzyku?

Poznajcie Dam-nam i Sai-Aua - parę uroczych buldogów francuskich. Niech nie zwiedzie Was ich niewinny wygląd! W porównaniu do reszty swojego rodzeństwa to prawdziwe rozrabiaki, które w ostatnim czasie przysporzyły swojej właścicielce niemałych kłopotów. Futrzaki zostały przyłapane na gorącym uczynku.

Kiedy Yada Ornsomjit położyła się spać, czworonożnym urwisom przyszedł do głowy zadziwiający pomysł. Zwierzaki wykorzystały fakt, iż kobieta nie domknęła drzwi do kuchni i wspólnie włamały się do spiżarni. Po przebudzeniu Tajka miała zamiar zabrać swoich podopiecznych na spacer, lecz gdy tylko wyjrzała z sypialni, zaczęła zastanawiać się, czy dalej śni. W ciągu jednej nocy sierść buldożków zmieniła kolor na intensywny zielony!

2-5d3ffeebc181b 700
1-5d3ffeea57532 700
5-5d3ffef078a78 700

Początkowo kobieta przestraszyła się, że zwierzętom coś dolega, jednak wystarczyło rozejrzeć się po pomieszczeniu, by odkryć przyczynę nagłej przemiany. Wcale nie porwało ich UFO. Nowa kolorystyka była jedynie dowodem, że to szczeniaki są winne włamania go kuchni.

Psiaki zielone jak Hulk

Psotna para najwyraźniej rozerwała torbę z zielonym barwnikiem spożywczym podczas najazdu na szafki kuchenne poprzedniego wieczoru i ufarbowała się na jasnozielono. Psom chyba nie przeszkadzał fakt, że zaczęły przypominać kosmitów, gdyż z dumą zapozowały do zdjęć. - Mój mąż i ja spędziliśmy pół dnia myjąc je około trzy razy, ale niektóre części ich ciał były nadal zielone. Byliśmy naprawdę zmęczeni, ale przecież one nie rozumiały, że postąpiły źle - przyznała Yada Ornsomjit.

6-5d3ffef20c8f4 700
green-dog-french-bulldogs-5d400f5bdad0e 700
green-dog-french-bulldogs-5d400f5a2ad44 700

A czy Waszym zwierzakom zdarzyło się przeskrobać

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

źródło: time.com