Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Viki Gabor adoptowała kotka ze schroniska. Od razu pokazała zdjęcie
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 28.06.2024 12:25

Viki Gabor adoptowała kotka ze schroniska. Od razu pokazała zdjęcie

Viki Gabor
fot. KAPIF, Viki Gabor

Viki Gabor zaskoczyła fanów nowym zdjęciem, na którym bynajmniej nie zapozowała sama. Jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek powitała nowego członka rodziny. Artystka postanowiła zrobić dobry uczynek, dokonując adopcji małego kotka. Pracownicy krakowskiego schroniska wyjawili, czym maleństwo ujęło młodą gwiazdę za serce. Tymczasem w komentarzach, prócz gratulacji, przewija się jeden zarzut pod adresem 16-latki. 

Wielka radość w Viki Gabor. Rodzina piosenkarki się powiększyła

Viki Gabor to utalentowana wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, która swoją karierę rozpoczęła w 2018 roku. Mając zaledwie 10 lat, podbiła serca Polaków występami w programie “The Voice Kids”, a następnie w 2019 roku zdobyła jeszcze większą rozpoznawalność dzięki zwycięstwu na Eurowizji Junior z piosenką “Superhero”. 

Niespełna 17-letnia Viki Gabor cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem mediów, a przede wszystkim wsparciem oddanych fanów. Wydała ostatnio trzeci album w karierze: “Terminal 3”, który promuje koncertami i udzielanymi wywiadami. W przerwach między występami artystka postanowiła odwiedzić rodzinną miejscowość, jednak szybko okazało się, że nie wyjedzie z Krakowa sama. Do domu wróci z nowym członkiem rodziny.

Podróże śladami zwierząt: Czy przejażdżki na wielbłądach powinny być zakazane? Policja "zapuszkowała" kota. Nielegalne posiadanie kocimiętki? Prawda okazała się inna

Viki Gabor podjęła decyzję o adopcji kota ze schroniska. Garfield będzie miał brata

Nie jest tajemnicą, że Viki Gabor kocha zwierzęta i ma pod opieką kota Garfielda. Jak przyznała w wywiadzie z “TVN UWAGA!”, porzucenie zwierzęcia jest dla niej równoznaczne z brakiem serca, a w obliczu spotkania z krzywdą naszych braci mniejszych piosenkarka z trudem powstrzymuje łzy. Jednocześnie piosenkarka zapewniała, że gdy będzie gotowa, by wziąć odpowiedzialność za cudze życie, z chęcią adoptuje zwierzę ze schroniska. Jak obiecała, tak zrobiła. 

Dwa tygodnie przed 17. urodzinami idolka młodego pokolenia odwiedziła schronisko dla bezdomnych zwierząt, a zwieńczeniem wizyty była adopcja nowego przyjaciela. Tym gestem piosenkarka dała wspaniały przykład swoim rówieśnikom, dzieciom, jak i osobom dorosłym.

Wybrankiem serca Viki Gabor okazało się bure kociątko o imieniu Wielmożny, które zabiegało o uwagę piosenkarki już od progu. Maluch nieustannie drapał łapkami w szybę i nie spuszczał nastolatki z oczu. Tak 

Wielmożny wyprosił sobie nowe piękne życie! Jesteśmy bardzo wdzięczni i szczęśliwi! Jesteśmy przekonani, że przed Wami wiele wyjątkowych dni, a brat Garfield pokocha Wielmożnego jak brata - poinformowali w środę, 26 czerwca pracownicy krakowskiego schroniska.

Internauci docenili gest Viki Gabor

Fani pogratulowali Viki Gabor decyzji o przygarnięciu zwierzęcia ze schroniska. W ocenie internautów postawa młodej piosenkarki jest godna naśladowania, zwłaszcza w czasach, kiedy gwiazdy polskiego show-biznesu kupują rasowe psy i koty, zamiast wykorzystywać swoje zasięgi w mediach społecznościowych do promowania adopcji.

  • “Brawo za adopcję. Kolejne brawo za adopcję buraska, one przegrywają z innymi kolorami sierści. Niech zdrowo rośnie”,
  • “Super, że osoba medialna promuje adopcje, a nie to, co inni celebryci, którzy mają alergię na każdą sierść poniżej 6000 zł”,
  • “Lubiłam ją już wcześniej, ale teraz to pałam do niej miłością”.

Z kolei inni pytają, czy decyzja o adopcji zwierzęcia przez osobę w tak młodym wieku i o bardzo napiętym harmonogramie była słuszna. Fani mają nadzieję, że Viki otrzyma wsparcie rodziców w opiece nad nowym członkiem rodziny. Czas pokaże, jak sprawdzi się w roli opiekunki kociego maleństwa. 

Powiązane
wieloryb
Quiz o głębinowych "potworach". Ile wiesz o stworzeniach mórz i oceanów?