Swiatzwierzat.pl
buldogi oglądają telewizję

youtube.com/Rumble Viral

Ukryta kamera nagrała, co buldogi robią same w domu. Właścicielka nie mogła uwierzyć

4 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Zuza Siwek

Udostępnij:

Trudno się dziwić właścicielom zwierząt, że tak ciekawi ich, co ich podopieczni robią pod ich nieobecność. Niektórzy zostawiają więc włączone ukryte kamery, gdy wychodzą z domu, a rezultaty potrafią zaskoczyć. Tak właśnie było w przypadku właścicie

Właścicielka dwóch buldogów, Elvisa i Khaleesi przyznaje, że bardzo rozpuszcza swoje zwierzaki. Ukochane psy uwielbiają włączoną telewizję, dlatego ich pani zawsze zostawia im ją, gdy wychodzi. Któregoś dnia postanowiła na własne oczy przekonać się, co robią jej pupile pod jej nieobecność, zostawiła więc dodatkowo ukrytą kamerę.

Ukryta kamera wszystko nagrała

Zapewne każdy właściciel zastanawia się, co jego pies robi sam w domu. Możemy się tylko domyślać, że pewnie przez większość czasu śpi, bawi się, albo po prostu tęskni.

Te dwa buldogi uwielbiają jednak spędzać czas przy grającym telewizorze, kochająca pani nie mogła więc im tego odmówić. Gdy wychodziła do pracy, zawsze włączała psom telewizję, aż któregoś dnia zainteresowało ją, czy naprawdę ją oglądają.

Ustawiła więc ukrytą kamerę przed wyjściem do pracy i zaczęła nagrywać. Jak sama przyznała, zostawienie psom włączonej telewizji okazało się dużym błędem!

Pech chciał, że akurat nadawano program, który wyjątkowo poruszył buldogi. Wszystko dlatego, że przedstawiono w nim pościg psa za kotem! Gdy psy to zobaczyły, od razu zaczęły głośno ujadać na telewizor.

Na nagraniu widzimy, jak jeden z buldogów stoi tuż przy samym ekranie, podczas gdy drugi spogląda na ekran z kanapy. Oba psy reagują niemal jednocześnie na akcję rozgrywającą się w telewizji, a biedni sąsiedzi z pewnością zastanawiali się, skąd ta nagła kakofonia szczekania.

Buldogi szczekają na telewizor

Ich pani raczej już nie będzie zostawiała psom włączonego telewizora, w obawie przed gniewem mieszkańców okolicy. To niesamowite, jak oba psy szybko wychwyciły na ekranie inne zwierzęta i zaczęły śledzić ich przygody. Internauci również są pod wrażeniem i licznie komentują zachowanie psów.

- Siedzę tutaj i oglądam, jak one oglądają telewizję, co sprawia, że zastanawiam się, czy ktoś ogląda mnie...

- Uwielbiam to, jak jeden z nich nawet nie wstał z kanapy.

Właścicielka psów, zaskoczona sukcesem wideo obejrzanego setki tysięcy razy, opublikowała jeszcze kilka filmów, na których widać reakcję buldogów na akcję na ekranie. Jesteśmy jednak pewni, ze tym razem nie zostawiła psów samych - brawurowa i wyjątkowo hałaśliwa reakcja zwierząt mogłaby doprowadzić do poważnych konfliktów z sąsiedztwem!

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt:

źródło: youtube.com

Podobne artykuły

Zdjęcia z interwencji

Psy

Piekło zwierząt w Starej Wsi. Ponad 30 psów przetrzymywanych w dramatycznych warunkach

Czytaj więcej >
Szczeniak

Psy

Które psy są najbardziej chorowite? 7 ras, które odradzają weterynarze

Czytaj więcej >
Kundelek

Psy

5-letni kundelek znaleziony martwy w studni. Wrzucono go tam żywego

Czytaj więcej >
Dziewczynka leży na łóżku

Psy

Mama przyłapała dziecko z psem w sypialni. Widząc, jacy są słodcy, nie mogła się złościć

Czytaj więcej >
radiowóz

Psy

Policjanci zabrali błąkające psy do auta. Zwierzaki nie chciały opuszczać radiowozu

Czytaj więcej >
P

Psy

Suczka codziennie puka do drzwi sąsiadów. Sprawdza, czy jej przyjaciółka jest gotowa do zabawy

Czytaj więcej >