Swiatzwierzat.pl > Koty > Uczniowie mieli za zadanie narysować ulubione zwierzątko. Kot o osobliwym imieniu zrobił furorę w sieci
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 08.12.2022 17:17

Uczniowie mieli za zadanie narysować ulubione zwierzątko. Kot o osobliwym imieniu zrobił furorę w sieci

kot religia
pixabay/klimkin; tiktok/fayziq

Lekcjom religii w najmłodszych klasach często towarzyszą zadania plastyczne. Tym razem uczniowie mieli stworzyć pracę plastyczną z wizerunkiem swojego ulubionego zwierzątka. Katechetka nie mogła spodziewać się, że rysunek jednego z uczniów zrobi taką furorę w sieci. I nie, wcale nie chodzi o zdolności artystyczne.

Kot narysowany przez jednego z uczniów to prawdziwa perełka pośród pozostałych prac. Dziecko doskonale wywiązało się z powierzonego mu zadania, a nawet podpisało swój rysunek. Ponieważ praca trafiła do sieci, nie ma się co dziwić, że śmiechom internautów nie ma końca.

Katechetka kazała dzieciom narysować ulubione zwierzątko. Dostała to, o co prosiła

Lekcja religii przebiegała jak każda inna i nikt nie mógł się spodziewać, że jej pokłosie odbije się tak szerokim echem w sieci. Kiedy w podręczniku znalazło się pozornie proste zadanie, dotyczące narysowania ulubionego zwierzątka, za które dziękują Stwórcy, uczeń nie widział najmniejszego problemu, aby wykonać je zgodnie z poleceniem.

Dziecku nie zajęło wiele czasu, aby przy pomocy przyborów plastycznych zmaterializować na stronie podręcznika czarnego kota. Zwierzak miał oczy, nos, wąsy i długi ogon. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ani szczególnie alarmującego, gdyby nie pewien szczegół poniżej.

- Dziękuję Ci, Panie Boże, za Lucyfera - brzmiał podpis zapisany dziecięcym pismem tuż pod pięknym rysunkiem.

kot religia (1)
tiktok/fayziq

Rysunek odbił się szerokim echem w sieci

Wszystko wskazuje na to, że mruczek należący do rodziny dziecka nazywa się dokładnie tak samo, jak jeden z upadłych aniołów w biblijnym kontekście. Choć oczywiście w samym pomyśle, by nazwać ukochane zwierzątko Lucyfer, nie ma nic złego, zbieżność imion na lekcji religii wprawiła wszystkich internautów w śmiech.

- Ja mam kota o imieniu Szatan – pisze jeden z internautów pod TikTokiem.

- Też mam kota Lucyfera, Lucek jest super – dodaje kolejny.

- Miałam kiedyś kota Belzebuba – wyznaje inna użytkowniczka sieci.

Pozostaje tylko ciekawość, czy kot jest czarny i jaka jest geneza jego imienia. Mimo wszystko bardzo doceniamy talent artystyczny kilkulatka i żałujemy, że na nagraniu nie widać miny nauczycielki, której wychowanek pochwalił się swoim dziełem.

@fayziq

#CapCut #fyp #fypシ #foryou #new #kacperrietz #sprawdzian #test

♬ dźwięk oryginalny - ︎

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

źródło: edziecko.pl; parenting.pl