Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Trzymał kucyka w 40-metrowym mieszkaniu. Tłumaczył, ze to prezent dla wujka
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 10.01.2022 01:00

Trzymał kucyka w 40-metrowym mieszkaniu. Tłumaczył, ze to prezent dla wujka

Mieszkaniec bloku z prezentem dla wujka
Straż Miejska Chełm

Koń z całą pewnością nie jest zwierzęciem, które nadaje się do trzymania w domu. Jednak chyba nie dla wszystkich jest to takie oczywiste. Jednego z mieszkańców osiedla w Chełmie trzymał kucyka w niewielkim mieszkaniu. Interweniowała Straż Miejska.

W miniony piątek, 7 stycznia strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie od zaniepokojonego mieszkańca bloku przy ulicy Wojsławieckiej w Chełmie dotyczące konia trzymanego w mieszkaniu o metrażu nie większym niż 40 metrów kwadratowych.

Kolejny zwyczajny dzień, a tu kucyk w bloku

Przybyły na miejsce patrol odwiedził właściciela mieszkania, prosząc o wpuszczenie do środka. Zgłoszenie okazało się być prawdziwe. Z pokoju wyprowadzono kucyka o ciemnym umaszczeniu.

Funkcjonariusze przeprowadzili rozmowę z właścicielem, który stwierdził że kucyka kupił dla wujka i musi go odprowadzić do Ochoży. Służby ustaliły, że zwierzę nie zostało skradzione i rzeczywiście zostało zakupione przez właściciela.

Chociaż zwierzę było dosyć skromnych rozmiarów, dla jego własnego dobra nie mogło pozostać w bloku mieszkalnym. Mężczyźnie nakazano odprowadzić konia do Ochoży.

Zobacz zdjęcia:

Źródło: Straż Miejska Chełm

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami

Tagi: Koń Polska