Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Test na spostrzegawczość: Potrafisz odnaleźć kota na obrazku?
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 04.10.2021 02:00

Test na spostrzegawczość: Potrafisz odnaleźć kota na obrazku?

Zagadka
American Web Media / awm.com

Na poniższym zdjęciu znajduje się wiele sów. Wśród nich ukrył się jeden kot. Zadanie nie jest łatwe, większość ludzi nie potrafi go odnaleźć. Uda Ci się dołączyć do grona najbardziej spostrzegawczych osób? Sprawdź!

Zagadki, quizy i testy na spostrzegawczość cieszą się popularnością wśród osób w każdym wieku. Bez względu na to, ile mamy lat, oraz w jakim środowisku jest się wychowanym, zawsze będziemy czerpać wiele radości z tego rodzaju łamigłówek. Oto dzisiejsza porcja gimnastyki dla szarych komórek!

Gdzie ukrył się kot?

W sieci pojawiła się zagadka, która przyprawia wielu internautów o prawdziwy zawrót głowy. Wszystko dlatego, iż rozwiązanie jej zabiera mnóstwo czasu, zaś zlewające się ze sobą elementy mają za zadanie uśpić naszą czujność.

Przejdźmy w takim razie do konkretów. Na ilustracji ukrył się kot, natomiast Twoim zadaniem jest zlokalizowanie go. Od razu uprzedzamy - to wcale nie takie łatwe zadanie! Chociaż wielu osobom rozwiązanie tej zagadki przychodzi z niemałym trudem, wierzymy, że znajdziesz się w gronie 6%, które zauważą go od razu.

Przyjrzyj się zatem uważnie poniższemu zdjęciu i sprawdź, jak bardzo jesteś spostrzegawczy. Większość ludzi stwierdza, że to bardzo trudne zadanie. Jak będzie w Twoim przypadku?

zagadka

I jak Ci poszło? Udało się? A może wciąż nie wypatrzyłeś mruczka wśród sów?

Jeśli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, nie zrażaj się! To wcale nie była łatwa zagadka. Poniżej publikujemy jej rozwiązanie.

Rozwiązanie zagadki:

Rozwiązanie zagadki

Ile czasu zajęło Ci znalezienie mruczka? Koniecznie daj znać w komentarzu.

Jeśli spodobał Ci się test, spróbuj swoich sił w kolejnym wyzwaniu: Czy uda Ci się wypatrzeć owczarka pośród stada owiec?

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!