Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Suczka owczarka niemieckiego urodziła szczeniaki. Zaraz po tym właściciel związał ją i wyrzucił na ulicę
Wiktoria Ogonowska
Wiktoria Ogonowska 12.10.2019 15:49

Suczka owczarka niemieckiego urodziła szczeniaki. Zaraz po tym właściciel związał ją i wyrzucił na ulicę

suczka
fot. screen youtube.com/Inside Edition

Suczka owczarka niemieckiego zaraz po urodzeniu szczeniąt została związana przez właścicieli i wyrzucona na ulicę! Zabrano jej dzieci, a ją samą porzucono w deszczu. Pies przeżył straszne chwile.

Czteroletnia suczka została znaleziona związana przy bramie. Weterynarz stwierdził, że pies jest niedługo po urodzeniu miotu szczeniąt, których jednak nigdzie wokół nie udało się znaleźć. Została porzucona zaraz po urodzeniu młodych, które natychmiast straciła!

Ile pies jest w ciąży?

Pies jest w ciąży około 9. tygodni. Co daje okres mniej więcej 60-kilku dni. Owczarki niemieckie, tak jak inne psy noszą młode tyle czasu. Ta suczka została porzucona najprawdopodobniej tuż po urodzeniu szczeniąt, ponieważ nigdzie wokół nie było po nich śladu. To bardzo przykre, kiedy właściciel decyduje się na takie okrucieństwo, a przy okazji rozdziela matkę i jej młode, zmniejszając tym samym ich szanse na normalne funkcjonowanie. Porzucenie psa jest czynem niewątpliwie godnym kary! Niestety ludzie bardzo często decydują się na tak okrutny krok, zostawiając swoje zwierzęta w sytuacjach dla nich bez wyjścia. Gdyby nie pomoc innych ludzi, zwierzę samo nie miałoby szans na uwolnienie się.

suczka

Owczarki niemieckie to wspaniałe psy.

Suczka została znaleziona w deszczu i szybko przetransportowana do schroniska. Tam zajął się nią weterynarz, który stwierdził, że niedawno rodziła. Niestety nie znaleziono w pobliżu żadnych śladów po szczeniętach, co musiało złamać serce ich mamie. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że maluchom nie dzieje się krzywda.

Czy uratowana suczka dojdzie do siebie?

Pies wiele przeszedł i na pewno będzie potrzebował czasu i mnóstwa uwagi, żeby ponownie cieszyć się życiem.

Rozdzielenie matki i jej szczeniąt to czyn okrutny. Ciężko wyobrazić sobie, jak ogromny ból czuła suczka, kiedy odebrano jej młode, a zaraz potem porzucono. Na szczęście została uratowana w samą porę. Nadal jednak czeka na dobry, kochający dom, który pomoże jej dojść do siebie po tragicznych przejściach. Niestety na pewno nigdy nie zapomni o swoich szczeniakach, które odebrano jej stanowczo zbyt szybko. Mamy ogromną nadzieję, że suczka znajdzie wspaniałych właścicieli, którzy otoczą ją miłością i wynagrodzą krzywdy!

suczka

Mamy nadzieję, że szczeniaki również są bezpieczne i będą miały szansę na dobre życie!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sprzedawanie używanych ubrań. Oryginalny pomysł H&M na zysk
  2. Żyli razem 69 lat, zmarli w odstępstwie kilku minut. Gdy dzieci zobaczyły ich po raz ostatni, zaczęły płakać
  3. Dziennikarka zaliczyła przezabawną wpadkę na wizji. Jej syn wkradł się na plan programu
  4. Pająk wielkości psa. Ptasznik goliat jest wyjątkowo agresywny
  5. Małe dziecko chciało się pobawić i mocno uderzyło kota. Reakcja zwierzaka niemal przyprawiła rodziców o zawał serca, wszystko się nagrało
  6. Pitbull zapłodnił husky. Szczeniaki wyglądają jak 8 cud świata, spektakularne zwierzaki

Źródło: mirror.co.uk