Swiatzwierzat.pl > Ojciec

Ojciec

szczeniak
18.02.2020 16:40 Zostawił szczeniaka z nastoletnim synem. Po powrocie zaniepokojony zabrał psa do weterynarza, odkrył najgorszą prawdę

Syn miał tylko zaopiekować się małym pieskiem. Półtorarocznym słodkim szczeniaczkiem. Niestety, gdy ojciec wrócił z podróży, odkrył najgorszą prawdę. Natychmiast pojął, że popełnił ogromny błąd, zostawiając pieska pod opieką syna. Jak się później okazało, nieodwracalny. Syn, który zaopiekował się szczeniaczkiem, bardzo zawiódł ojca i doprowadził do jego poważnego załamania. Chłopak ma 18 lat, to wiek, w którym młody mężczyzna powinien znać zasady odpowiedzialności. Niestety, w tym przypadku młodzieniec nie zdał egzaminu dojrzałości.

polka
13.01.2020 09:01 Ojciec i córka zostali oskarżeni o znęcanie się nad psem. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności

Ojciec z pewnością nie dał swojej córce dobrego przykładu. To widać po tym, jak oboje byli bliscy zakatowania biednego zwierzęcia, które przecież nic im nigdy nie zrobiło i dawało ukochanemu państwu jedynie miłość i przywiązanie. Oboje zostaną pociągnięci do odpowiedzialności za swoje czyny. Jak wszyscy wiemy, pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, w drugą stronę niestety bardzo rzadko tak to działa. Te urocze stworzenia pokładają w nas ogromną wiarę w to, że zajmiemy się nimi, zapewnimy im dobry dom i to właściwie tyle. Niestety ten ojciec i córka zupełnie tego nie rozumieli, okrutnie znęcali się nad bezbronnym zwierzakiem.

Chłopiec
20.11.2019 09:42 Dziecko bawiło się w parku. Wtedy podleciał ogromny orzeł i porwał malucha, jego ojciec zareagował błyskawicznie

Chłopiec beztrosko bawił się w parku ze swoim ojcem. Kiedy jego tata na sekundę się odwrócił, niespodziewanie nadleciał orzeł, który porwał chłopca. Nagranie dokumentujące tę chwilę mrozi krew w żyłach. Nagłe pojawienie się ogromnej ptaszyny w sieci wywołało przerażenie. Niewinna zabawa dla malucha i jego rodziny mogła mieć tragiczne skutki. Gdyby nie filmik, który jakiś czas temu pojawił się w sieci, aż trudno byłoby w to uwierzyć. Tata bezbronnego chłopca, dzięki szybkiemu działaniu, został jego superbohaterem.

ojicec
07.09.2019 12:28 Ojciec pokazał malutkiemu psu niemowlaka. Na reakcję psiaka nie trzeba było długo czekać

Ojciec pokazał swojemu psu maleńkie dziecko. Reakcja psiaka była natychmiastowa. Filmik podbija serca internautów na całym świecie i pokazuje niesamowitą naturę psów! Nagranie ma już prawie 250 tys. wyświetleń. Reakcje są jednoznaczne. Wszyscy są zachwyceni! Reakcja psiaka na małego bobasa jest wprost niesamowita!

ojciec
25.08.2019 18:30 Ojciec dał swojej córce kota. Po kilku dniach rozmyślił się i zrobił coś niewybaczalnego

Ojciec chciał zrobić niespodziankę córce i dać jej wspaniały prezent. Dziewczyna nie mogła pohamować radości, gdy tylko zobaczyła, co dostała. Po chwili jej szczęście zamieniło się w koszmar. Mężczyzna chciał dać wyjątkowy prezent swojej córce, dlatego zdecydował się na zwierzę, o którym dziewczyna od dawna marzyła. Nie przemyślał on jednak swojej decyzji i postanowił rozwiązać problem w wyjątkowo okrutny sposób.