Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Dziecko bawiło się w parku. Wtedy podleciał ogromny orzeł i porwał malucha, jego ojciec zareagował błyskawicznie
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 20.11.2019 09:42

Dziecko bawiło się w parku. Wtedy podleciał ogromny orzeł i porwał malucha, jego ojciec zareagował błyskawicznie

Chłopiec
screen z nagrania YouTube

Chłopiec beztrosko bawił się w parku ze swoim ojcem. Kiedy jego tata na sekundę się odwrócił, niespodziewanie nadleciał orzeł, który porwał chłopca. Nagranie dokumentujące tę chwilę mrozi krew w żyłach.

Nagłe pojawienie się ogromnej ptaszyny w sieci wywołało przerażenie. Niewinna zabawa dla malucha i jego rodziny mogła mieć tragiczne skutki. Gdyby nie filmik, który jakiś czas temu pojawił się w sieci, aż trudno byłoby w to uwierzyć. Tata bezbronnego chłopca, dzięki szybkiemu działaniu, został jego superbohaterem.

Chłopiec bawił się w parku

Orły są drapieżnikami, które z reguły polują na małej i średniej wielkości ssaki, np. kotki czy susły. Okazuje się, że niebywale ciekawą zdobyczą okazał się też…chłopiec bawiący się w parku.

Chłopiec

Chłopiec został porwany przez ogromnego orła.

Na nagraniu gołym okiem widać moment, kiedy na horyzoncie niespodziewanie pojawia się olbrzymi ptak i chwyta w swoje szpony niewinnego chłopca, po czym odlatuje. Całe szczęście na reakcję taty, który przebywał w przybliżu nie trzeba była długo czekać. Mężczyzna niemalże natychmiast zaczął biec w ich stronę, a przestraszony ptak wypuścił chłopca. Gdyby nie natychmiastowe działanie, które podjął, zajście mogłoby zakończyć się dramatem. Troskliwy tata po wszystkim uspokajał swojego ukochanego synka i robił wszystko, by ten na nowo poczuł się bezpiecznie. Maluch zupełnie nie wiedział, co tak naprawdę się wydarzyło i jakie niebezpieczeństwo mu groziło.

Ojciec spisał sie na medal

Nagranie w sieci osiągnęło zawrotną liczbę 14 milionów osłon. Internautom, którzy na niego natrafili, trudno było uwierzyć, że takie sytuacje mają miejsce w prawdziwym życiu.

-Nigdy nie pomyślałabym, że orły są zdolne do takich rzeczy. Polowanie na zwierzęta… o tym słyszałam. Ale dziecko?! Brawo dla taty- napisała jedna z kobiet.

Chłopiec uratowany przez tatę! Gratulacje– dodała kolejna.

-Nie ukrywam, że przez chwilę miałam ciarki na całym ciele- spuentowała.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z komórkami zapłacą więcej. Już niebawem podwyżka cen
  2. Piotr: „Każda trzydziecha wygląda inaczej w dniu ślubu , ale żadna korzystnie. To parodia”
  3. Smutna suczka jechała samotnie autobusem. Jedno zdjęcie odmieniło życie zwierzaka na zawsze
  4. Małżeństwo odkryło, że za zepsutym kontaktem w ich domu kryje się tajemna skrytka. Zajrzeli do środka
  5. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy. „Sekta diabelska”
  6. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. „Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku”