Swiatzwierzat.pl
twitter/Tommy Viator

twitter/Tommy Viator

Szczeniak opracował genialny sposób na wymuszanie jedzenia. Ma stuprocentową skuteczność (ZDJĘCIA)

4 Maja 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Podczas trwającej pandemii Tommy Vietor, właściciel kudłatego szczeniaka, zauważył, że jego podopieczny nauczył się nowej umiejętności. Chodzi o taktykę przetargową, którą jest w stanie skłonić domowników do wcześniejszego podania obiadu. Czy rzeczywiście jest tak skuteczna, jak zapewnia jego właściciel?

Tommy Vietor pochwalił się na mediach społecznościowych nowym talentem swojego pupila. Słodki, a zarazem wyjątkowy sprytny i przedsiębiorczy szczeniaczek opanował technikę "maślanych oczek" do perfekcji i tym samym zaczął manipulować swoimi najbliższymi!

Szczeniak ma istny dar do przekonywania

Niejeden czworonóg mógłby pobierać lekcje u tego geniusza perswazji. Rozczulający czworonóg nie potrzebuje wiele, aby przekonać swojego pana do wcześniejszego przygotowania jedzenia. Zwyczajnie siada przed nim i w pełnym skupieniu wpatruje się w niego żałosnymi oczami, co jakiś czas kładąc łapę na jego nodze.

- Podczas kwarantanny mój pies zastosował połączenie intensywnego siedzenia i uroczego wpatrywania się, aby skrócić czas obiadu z 17 do 15.30 - napisał na Twitterze Tommy Vietor i dodał. - Teraz jest 14.50… trzymaj się, Tommy. Nie odkładaj słuchawki.

Tommy zauważa, że szczeniak uwielbia stosować tę metodę akurat wtedy, kiedy praca zdalna w domu wymaga od niego koncentracji. Mimo to błagalne spojrzenie kudłatego przyjaciela ma wielką siłę rażenia.

- Sytuacja się pogorszyła - napisał na Twitterze Vietor, publikując kolejne ujęcie swojego pupila.

Pies w siatce

Ciało psa zawinięte w worek i porzucone w lesie. Aktywiści ostrzegają: „Sprawco, miej się na baczności"

CZYTAJ DALEJ

Psiak o oczkach słodszych niż u Bambiego. Właściciel nie potrafi mu odmówić

Bez wątpienia można stwierdzić, że ten puszysty czworonóg owinął sobie pana dookoła pazurka. Wystarczy tylko jedno spojrzenie, by serce Vietora zmiękło, a miska szczeniaka zapełniła się od przysmaków.

Post internauty zebrał tysiące polubień na Twitterze, a także zapoczątkował nowy trend w sieci. Rozbawieni właściciele psów z całego świata zaczęli kolejno publikować zdjęcia własnych "żebraków", aby przekonać się, kto zna najbardziej przekonujące triki na skrócenie czasu oczekiwania na posiłek.

Przeglądając fotografie zaradnych futrzaków, uśmiech sam pojawia się na ustach. W sekcji komentarzy pojawiły się też wyrazy wsparcia dla wszystkich osób, których zwierzaki są uzależnione od jedzenia.

Jeśli myślicie, że na miejscu Tommy'ego wykazalibyście się asertywnością i postąpili inaczej, to lepiej obejrzyjcie poniższe zdjęcia i zastanówcie się ponownie. Temu spojrzeniu nie można nie ulec!

Zobacz zdjęcia:


Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z namiPodobne artykuły

FB/DIOZ

Psy

Z ulicy trafił do domu alkoholiczki. Później sąsiad zrobił z niego żywą tarczę

Czytaj więcej >
Facebook/Clinica Veterinaria Anubis

Psy

Nietypowe narodziny szczeniąt. Potrzebna była liczna pomoc

Czytaj więcej >
Pies

Psy

Tragicznie zaniedbany pies odebrany interwencyjnie. Karygodne, co go spotkało

Czytaj więcej >
yt

Psy

Pies "dołączył" do sztafety. Nagranie bije rekordy popularności

Czytaj więcej >
twitter/KW_PSP_GDANSK

Psy

Tragiczny wypadek na Pomorzu. Strażacy uratowali psa, jego właściciel nie żyje

Czytaj więcej >
zrzutka/ufw8hk

Psy

Husky zjadł mięso nafaszerowaną gwoździami. Cudem przeżył, ale leczenie jest niezwykle kosztowne

Czytaj więcej >