Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Szczeniak myśli, że jest królikiem. Nic nie stanie mu na drodze do dobrej zabawy
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 05.03.2023 17:32

Szczeniak myśli, że jest królikiem. Nic nie stanie mu na drodze do dobrej zabawy

None
twitter/Buitengebieden

Na Twitterze udostępniono nagranie, na którym uroczy szczeniak naśladuje królika. Mały piesek podpatrzył swojego przyjaciela i nauczył się kicać dokładnie tak jak on. Trzeba przyznać, że naprawdę dobrze mu to wychodzi. Nie da się ukryć, że może ono śmiało konkurować o miano najsłodszego wideo ze zwierzakami w roli głównej, jakie kiedykolwiek ukazało się w sieci. 

Pierwsze tygodnie w życiu nowo narodzonego psa są szczególnie istotne, gdyż na tym etapach szczeniak nabywa umiejętności, jak przystosować się do życia wśród ludzi i innych zwierząt. Co jednak w przypadku, gdy wychowuje się w towarzystwie królika? Jeśli chcecie poprawić sobie humor, koniecznie musicie obejrzeć ich wspólną zabawę!

Szczeniak udaje, że jest królikiem

Wideo rozpoczyna się od momentu, w którym psi maluch bacznie obserwuje swojego towarzysza. Królik o czarnym futerku kica, aby przemieścić się w innym kierunku, a w jego ślady zaraz idzie pies. Szczeniak, biorąc przykład ze swojego kompana, stara się poruszać dokładnie tak samo, jak on.

Wszystko wskazuje na to, że uroczy szczeniak po prostu zainspirował się ruchami charakterystycznymi dla zajęczaków. Choćnie wychodzi mu to tak zgrabnie, jak jemu przyjacielowi, nie można odmówić mu zaangażowania i starań. Z całych sił chce wykonywać identycznie każdy element jak królik. Po kilku susach zatrzymuje się i patrzy na swojego kumpla, zupełnie jakby oczekiwał od niego pochwały. 

Co się stało z Szarikiem z serialu „Czterej pancerni i pies”? Jeden z psich aktorów został wypchany

Szczeniak i królik to prawdziwi przyjaciele

Oba zwierzaki z nagrania są przesłodkie i wygląda na to, że naprawdę się lubią i chętnie przebywają w swoim towarzystwie. Żaden z nich nie ucieka przed drugim, a wręcz obwąchują się i czują się z tym komfortowo. W pewnym momencie czarny królik kica w kierunku szczeniaka, który uparcie podąża za nim, naśladując jego ruchy. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że zachowują się zupełnie jak uczeń i mistrz. 

Co ciekawe, kiedyś wspominaliśmy już o podobnej relacji międzygatunkowej, jednak bohaterami tamtej historii był równie uroczy kociak, zamiast psiaka. 

Szczeniak naśladujący królika rozkochał w sobie internautów

Naganie, na którym opiekun zwierzaków uwiecznił ich wesołe harce, cieszy się ogromną popularnością w sieci. Do tej pory wyświetliło je już ponad 20 milionów użytkowników sieci. Jesteśmy przekonani, że wzbudzi ono zachwyt i uśmiech na twarzy wszystkich miłośników zwierzaków! Ciekawe, czy ich relacja wygląda tak samo, odkąd piesek urósł.

 

źródło: rmfmaxx.pl

Baby Fruit to kotek inny niż wszystkie. Nauczył się czerpać z życia pełnymi łapkami
Baby Fruit to uroczy mały kotek, w którym można zakochać się bez pamięci już od pierwszego spojrzenia. Jego słodki pyszczek i świecące oczka to miód na serce każdego miłośnika kotów. Opieka nad nim nie należy jednak do najłatwiejszych zadań. Chociaż jego tylne łapy są sparaliżowane, niepełnosprawność nie powstrzymuje go przed radowaniem się z życia.Niewiele osób może domyślać się na pierwszy rzut oka, że z kot o uroczym imieniu Baby Fruit różni się czymś od swoich rówieśników. Cała prawda wychodzi na jaw, kiedy malec chce samodzielnie przemieścić się z miejsca na miejsce. Jego tylne łapki nie są w pełni sprawne.
Czytaj dalej
Była przekonana, że kupiła jamnika miniaturowego. Nie mogła być w większym błędzie
Użytkowniczka TikToka, która prowadzi swój profil pod nazwą @healinghoundz, opowiedziała, co stało się, gdy w końcu zdecydowała się na kupno wymarzonego jamnika miniaturowego. Wraz z upływem czasu pies nie przestawał rosnąć. Okazało się, że nie do końca spełnia wymagania rasy, na którą się zdecydowała.Wątpliwości nie podlega fakt, że każdy pies jest na swój sposób piękny i zasługuje na bezwarunkową miłość swoich opiekunów. Z drugiej strony właściciele decydujący się na zakup konkretnej rasy zazwyczaj wiedzą, jakie rozmiary osiągnie ich wymarzony podopieczny. Jednak w przypadku pewnej miłośniczki jamników miniaturowych z Kanady nie minęło dużo czasu, zanim zorientowała się, że hodowca nie był z nią do końca szczery.
Czytaj dalej