Swiatzwierzat.pl

youtube/Ayesha Mohan

Głodny kotek widzi jedzenie po raz pierwszy od kilku dni. Nie śmiał prosić o więcej

5 Marca 2023

Autor tekstu:

Kamila Sabatowska

Głód dokucza większości bezpańskich zwierząt, które włóczą się ulicami w poszukiwaniu pożywienia. Wśród nich znalazł się mały kotek, który od kilku dni miał całkiem pusty brzuszek. Kiedy w końcu znalazła się osoba gotowa go nakarmić, zwierzę nie potrafiło pohamować emocji. Jego reakcja na pierwszy posiłek od długiego czasu została nawet uwieczniona na materiale wideo. 

Spożywanie pokarmu jest niezbędne do przeżycia organizmu, a jedzenie powinno zaspokajać tę potrzebę fizjologiczną. Większość z nas wie, że kiedy nasze zwierzątko jest rozdrażnione, to pewnie jest głodne. Ogromną potrzebę zapełnienia żołądka czuł malutki, rudy kotek, którego przygarnięto wprost z ulicy.

Głodny kotek nie pragnie niczego bardziej niż jedzenia

Ayesha Mohan to aktorka mieszkająca w Indiach. Pewnego razu artystka znalazła bezdomnego i wychudzonego kotka tuż przed hotelem, w którym zatrzymała się podczas podróży. Kobieta nie mogła przejść obojętnie obok bezradnej istoty. Chcąc jej choć trochę ulżyć, zabrała mruczka do wynajętego pokoju i postanowiła go nakarmić.

Aktorka niewątpliwie nie spodziewała się, że zwierzę zareaguje na przygotowany przez nią posiłek z tak wielkim entuzjazmem. Kiedy zabrała go do bezpiecznego schronienia, przyszło jej na myśl, że od kilku dni nie zjadł ani grama pożywienia. Tego dnia los się do niego uśmiechnął i trafił na prawdziwą ucztę. Widząc jego reakcję, od razu włączyła nagrywanie. 

Co się stało z Szarikiem z serialu „Czterej pancerni i pies”? Jeden z psich aktorów został wypchany

Co się stało z Szarikiem z serialu „Czterej pancerni i pies”? Jeden z psich aktorów został wypchany

CZYTAJ DALEJ

Reakcja głodnego kotka na jedzenie mocno chwyta za serce

Mruczek w końcu otrzymał nie tylko porcję smakowitego jedzenia, ale także czułość ze strony nieznajomej osoby. Uroczy rudzielec zaraz po przybyciu do pokoju zaczął bardzo głośno miauczeć. Dźwięki, jakie wydawał, przypominały krzyk rozpaczy i lawinę emocji z wdzięczności w jednym. Co zabawne, chwilę później zaczął wspinać się po nogawce spodni niczym wiewiórka po drzewie.

Niewątpliwie kobiecie zrobiło się niezmiernie miło, że mogła uszczęśliwić tę małą istotę i pozwolić jej odpocząć od szarej codzienności, jaka wiąże się z życiem na ulicy.

Nie da się ukryć, że nagranie dokumentujące reakcję zwierzaka na hojny gest ze strony aktorki mocno chwyta za serce. Od tamtej pory wyświetlono je już ponad 8,5 mln razy. Ta niewielka przysługa na pewno w znacznym stopniu polepszyła sytuację bezdomnego kociątka. To jednak nie koniec jego historii. 

Jak potoczył się los kotka?

W opisie nagrania zamieszczono informację, iż aktorka nie adoptowała rudego kociaka, niemniej jednak poczyniła starania, by trafił on pod opiekę zaufanej rodziny. Niestety nie wiadomo, jak dalej potoczyły się jego losy. 

W związku z tym, że materiał pojawił się w sieci w 2008 roku, można zastanawiać się, jak później wyglądało życie rudzielca oraz czy nadal żyje. Mamy nadzieję, że nigdy więcej nie borykał się z takim głodem, jaki uprzykrzał mu życie w dzieciństwie. 

źródło: honesttopaws.com

Baby Fruit to kotek inny niż wszystkie. Nauczył się czerpać z życia pełnymi łapkami

Baby Fruit to kotek inny niż wszystkie. Nauczył się czerpać z życia pełnymi łapkami

CZYTAJ DALEJ
Była przekonana, że kupiła jamnika miniaturowego. Nie mogła być w większym błędzie

Była przekonana, że kupiła jamnika miniaturowego. Nie mogła być w większym błędzie

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

KotNagranie

Podobne artykuły

Koty

Natura wciąż zaskakuje. "Kotolis" z Korsyki zadziwił świat nauki, badacze uznali go za nowy gatunek
Czytaj więcej >

Koty

Źrenice kota przybierają różną wielkość? Właściciel musi biec z nim do weterynarza
Czytaj więcej >

Koty

Chiny: Porywacze ukradli rasowego kota. Gdyby nie nadajnik GPS, skończyłby na talerzu
Czytaj więcej >

Koty

Zdziwiła się, gdzie kotka przeniosła kocięta. "Nie mogę ich zostawić samych, choćby na jedną noc"
Czytaj więcej >

Koty

Kotki przymarzły do podłoża. Mężczyzna uratował je w sprytny sposób, "Nie pijcie tego, to kawa"
Czytaj więcej >

Koty

Jak pozbyć się zapachu kociego moczu? Te produkty zniwelują nieprzyjemną woń
Czytaj więcej >
Kamila Sabatowska

Magister filologii polskiej, od kilku lat pracuje jako redaktorka. Prywatnie fanka sportu – zwłaszcza siatkówki i miłośniczka zwierząt. Szczęśliwa posiadaczka cavaliera. Chcesz się ze mną skontaktować?Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]