owczarek
Źródło: YouTube/KRQE

Ukryta kamera nagrała niezwykłą akcję. Szczeniak owczarka wpadł do basenu, sekundy później przyszedł ratunek

7 Stycznia 2021

Szczeniak owczarka niemieckiego miał wiele szczęścia! Kiedy nagle poślizgnął się i wpadł do basenu, nieletni wskoczył do niego, aby uratować psa. Zwierzę zawdzięcza życie 9-latkowi.

9-letni chłopiec postanowił odwiedzić swoich dziadków. Gdy zbliżał się do ich domu, psy przebywające na podwórku zauważyły go. Zwierzaki lubiły dziecko, więc zamierzały go przywitać. Kiedy straszy z psiaków zaczął biec w kierunku Aidena, drugi młodszy, owczarek niemiecki zrobił to samo. Podekscytowany piesek za szybko poderwał się z miejsca i wpadł do basenu. Zwierzę znalazło się w pułapce.

9-latek uratował psa

Chłopiec zauważył całą sytuację i nie myśląc dwa razy rzucił się na ratunek. W ubraniach, nie ściągając nawet butów, chłopiec wskoczył do basenu, aby uratować psa. Dziecko zareagowało instynktownie, zrobiło wszystko, aby ocalić czworonoga. Woda w basenie nie była głęboka, chłopiec mógł stanąć na nogi i wyciągnąć szczeniaka z wody.

Mama Aidena i babcia słyszały wielki plusk do wody z zewnątrz, jednak nie wiedziały, czego on dotyczy. Kiedy zobaczyły mokre dziecko były przerażone sytuacją. Nagranie z monitoringu umieszczonego na domu, jeszcze bardziej wprawiło je w osłupienie.

- Nie miało znaczenia czy wyjdę, przecież chodzi o uratowanie życia - powiedział 9-latek dla KRQE.

Małe owczarki niemieckie bawią się z tatą. Wideo rozczula do łezMałe owczarki niemieckie bawią się z tatą. Wideo rozczula do łezCzytaj dalej

Szczeniakowi nic się nie stało

Ratunek przyszedł w porę dla owczarka niemieckiego. Szczeniakowi nic się nie stało, wyszedł bez szwanku z całej sytuacji.

- Czuję się bardzo dobrze. Czuję się jak Batman - dodał Aiden.

Jego mama wyznała, że jest bardzo dumna z dziecka.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

źródło: YouTube

Następny artykuł