Swiatzwierzat.pl
BeFunky-collage - 2021-08-02T111836.964

YouTube.com @The Dodo

Suczka za wszelką cenę chciała zwrócić uwagę ludzi na dziurę pod domem. Miała ważny powód

2 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Emil Hoff

Udostępnij:

Niepozorna boczna alejka w mieście pośrodku pustyni w stanie Arizona (USA). Odrapany dom na ceglanych fundamentach. Tuż przy ziemi dziura w ścianie. Nagle wypada z niej czarna suczka.

Zwierzę zaczyna piszczeć, skamleć, szaleńczo merdać ogonem. Rzuca się na ludzi, kładzie im łapy na udach i brzuchach. Wyraźnie czegoś chce, ale przechodnie nie wiedzą, o co dokładnie jej chodzi.

BeFunky-collage - 2021-08-02T103751.658

Niezwykła interwencja policji, pomocy potrzebowało ranne zwierzę. Zdjęcia z akcji mówią wszystko

CZYTAJ DALEJ

W ruch poszła łopata

Sytuacja powtarzała się na tyle długo, że zaintrygowani ludzie zadzwonili wreszcie po fachowców. Obrońcy zwierząt z organizacji Arizona Humane Society przybyli na miejsce i nagrali niezwykłą interwencję na wideo.

Na widok aktywistów, suczka swoim zwyczajem przecisnęła się przez ciasny otwór dziury w ścianie i pognała do ludzi. Widać było, jak całą sobą daje sygnał: Zajrzyjcie do dziury!

Aktywiści nie czekali długo. Ktoś przyniósł łopatę. Zaczęto poszerzać dziurę, tak by mógł się do niej wcisnąć człowiek. Wreszcie, po paru chwilach wytężonej pracy, jeden z aktywistów wszedł pod fundament domu. To, co znalazł w mrocznej jamie, zaszokowało go.

Skarb ukryty pod fundamentem domu

Pod fundamentem domu czekał na niego prawdziwy skarb. Było to sześć popiskujących szczeniąt. Najwyraźniej suczka założyła gniazdo pod fundamentem budynku, uznając, że to bezpieczne miejsce, ale teraz nie potrafiła wynieść z niego swoich dzieci.

Wzruszające wideo, opublikowane na YouTube, pokazuje, jak szczenięta są ostrożnie przenoszone spod fundamentów domu na światło dzienne. Jeden człowiek podaje je, zawinięte w ręcznik, a drugi odbiera. Wszystko przy entuzjastycznym dopingu psiej mamy i jej partnera, który także zaczął krążyć w pobliżu, zaciekawiony całą niezwykłą akcją.

Ostatecznie spod fundamentów wydobyto wszystkie szczeniaczki całe i zdrowe. W dalszej części filmu widzimy, jak psia mama "daje buzi" każdemu ze swoich dzieci, zanim opiekunowie ułożą je w kojcu.

Suczka dopięła swego - zapewniła swoim szczeniętom bezpieczeństwo!

Zobaczcie poruszające wideo, opublikowane na YouTube:

Źródło: YouTube.com @The Dodo

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Emil HoffAutor

Miłośnik historii ludzi i zwierząt, autor książek, artykułów i poradników (w prasie i Sieci). Redaktor portalu swiatzwierzat.pl. Team koty.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatzwierzat.pl

Podobne artykuły

Pozostałe

Słoniątko chciało przytulić się do turystki. Nie było łatwo, ale zdecydowanie warto

Czytaj więcej >

Pozostałe

63-latek nie chciał wypuścić myszołowa na wolność. Musiała interweniować policja

Czytaj więcej >

Pozostałe

Nie taki niedźwiedź straszny. Niesamowite ujęcia „walczących" niedźwiadków podbijają Sieć

Czytaj więcej >

Pozostałe

Suczka używa dzwonka, gdy chce wyjść. Tym razem zadzwoniła, by przekazać coś ważnego

Czytaj więcej >

Pozostałe

Dantejskie sceny na pastwisku w Krośnicy. Trudno uwierzyć, co zrobiono zwierzętom

Czytaj więcej >

Pozostałe

Mama siódemki oposów nie cofnie się przed niczym. Internauci pieją z zachwytu

Czytaj więcej >