Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Suczka, która kocha wodę. Dla zabawy pod prysznicem jest w stanie zrobić wszystko
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 24.03.2022 18:56

Suczka, która kocha wodę. Dla zabawy pod prysznicem jest w stanie zrobić wszystko

Łazienka
youtube/Life with Oz the Rottweiler

Ursula Liv była sama w domu, kiedy jej uszu dobiegł szum wody płynącej pod prysznicem. Kobieta chwyciła kamerę w rękę i postanowiła uwiecznić scenę, jaka rozgrywała się w jej łazience. Widok, jaki krył się w kabinie prysznicowej, potrafi przyprawić o ból brzucha... ze śmiechu!

Krótkie nagranie, jakie pojawiło się na platformie Youtube, przedstawia moment, w którym kobieta łapie za klamkę, po czym nieśmiało wchodzi do łazienki. Na pierwszy rzut oka widać, że nie jest w pomieszczeniu sama. Pod prysznicem kryje się ktoś jeszcze!

Suczka ze słabością do prysznica

Okazuje się, że w kabinie prysznicowej jest nie do kto inny, jak Lena, czworonożna podopieczna kobiety. Czy to możliwe, że suczka skorzystała z nieuwagi swojej pani i niezauważenie wskoczyła pod prysznic, a następnie samodzielnie odkręciła wodę? Wskazówką mogą być zamknięte drzwi do prysznica.

Jaka była ostateczna wersja wydarzeń? Tego już się nie dowiadujemy. Jedno jest pewne - ta słodka rottweilerka aż promienieje z radości, kiedy może w spokoju posiedzieć pod niewielkim "wodospadem".

Kobieta tłumaczy w opisie wideo, że jej pupil uwielbia wodę, jak żaden inny. Lena nie przegapi żadnej okazji, aby wskoczyć pod prysznic i oddać się chwili zapomnienia pod gorącym strumieniem. Ciekawe, czy ściga się z pozostałymi domownikami podczas ustawiania w kolejce do łazienki.

Zobacz nagrania:

Specjalnie z myślą o wielbicielach czworonożnej syrenki powstał również sequel popularnego nagrania. Koniecznie go obejrzyjcie!

Rottweilery - psy nie boją się wody

Okazuje się, że pewnym siebie rottweilerom nie straszne są niemal żadne warunki. Uwielbiają śnieg, mróz, deszcz, czy wilgoć, choć niespecjalnie przepadają za ekstremalnymi upałami.

Latem zwierzęta te chętnie spędzają czas na zabawach w wodzie, dlatego właściciele tej rasy powinni mieć to uwadze podczas wyjątkowo ciepłych dni. Regularnie serwowane prysznice bądź maty chłodzące przyniosę ulgę i radość wodolubnemu pupilowi.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!