Swiatzwierzat.pl
Łazienka

youtube/Life with Oz the Rottweiler

Suczka, która kocha wodę. Dla zabawy pod prysznicem jest w stanie zrobić wszystko

21 Lipca 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Ursula Liv była sama w domu, kiedy jej uszu dobiegł szum wody płynącej pod prysznicem. Kobieta chwyciła kamerę w rękę i postanowiła uwiecznić scenę, jaka rozgrywała się w jej łazience. Widok, jaki krył się w kabinie prysznicowej, potrafi przyprawić o ból brzucha... ze śmiechu!

Krótkie nagranie, jakie pojawiło się na platformie Youtube, przedstawia moment, w którym kobieta łapie za klamkę, po czym nieśmiało wchodzi do łazienki. Na pierwszy rzut oka widać, że nie jest w pomieszczeniu sama. Pod prysznicem kryje się ktoś jeszcze!

Suczka ze słabością do prysznica

Okazuje się, że w kabinie prysznicowej jest nie do kto inny, jak Lena, czworonożna podopieczna kobiety. Czy to możliwe, że suczka skorzystała z nieuwagi swojej pani i niezauważenie wskoczyła pod prysznic, a następnie samodzielnie odkręciła wodę? Wskazówką mogą być zamknięte drzwi do prysznica.

Jaka była ostateczna wersja wydarzeń? Tego już się nie dowiadujemy. Jedno jest pewne - ta słodka rottweilerka aż promienieje z radości, kiedy może w spokoju posiedzieć pod niewielkim "wodospadem".


Kobieta tłumaczy w opisie wideo, że jej pupil uwielbia wodę, jak żaden inny. Lena nie przegapi żadnej okazji, aby wskoczyć pod prysznic i oddać się chwili zapomnienia pod gorącym strumieniem. Ciekawe, czy ściga się z pozostałymi domownikami podczas ustawiania w kolejce do łazienki.
Pudełko

Wstrząsający prezent pozostawiony na wycieraczce. W środku znajdował się żywy chomik

CZYTAJ DALEJ

Zobacz nagrania:

Specjalnie z myślą o wielbicielach czworonożnej syrenki powstał również sequel popularnego nagrania. Koniecznie go obejrzyjcie!

Rottweilery - psy nie boją się wody

Okazuje się, że pewnym siebie rottweilerom nie straszne są niemal żadne warunki. Uwielbiają śnieg, mróz, deszcz, czy wilgoć, choć niespecjalnie przepadają za ekstremalnymi upałami.

Latem zwierzęta te chętnie spędzają czas na zabawach w wodzie, dlatego właściciele tej rasy powinni mieć to uwadze podczas wyjątkowo ciepłych dni. Regularnie serwowane prysznice bądź maty chłodzące przyniosę ulgę i radość wodolubnemu pupilowi.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Podobne artykuły

piwo dla psów

Psy

Pełne witamin piwo dla psów? Włosi twierdzą, że czworonogi je uwielbiają

Czytaj więcej >
pies w upał

Psy

Jak zdrowo i efektywnie schłodzić psa w czasie upałów? Ekspertka udziela genialnych porad

Czytaj więcej >
tragedia

Psy

Tragiczne zdarzenie na Wiśle, utonął ukochany psiak. Czy można było temu zapobiec?

Czytaj więcej >
pies na boisku

Psy

Nie tylko kibice szaleją. Pies przerywa ważny mecz, co na to piłkarze?

Czytaj więcej >

Psy

Mężczyzna znęcał się nad psem w czasie transmisji internetowej. Wreszcie usłyszał zarzuty

Czytaj więcej >
Policja

Psy

Szaleńczy pościg za piratem drogowym. Porzucił psa w aucie i rzucił się do pieszej ucieczki

Czytaj więcej >