Swiatzwierzat.pl
Łazienka

youtube/Life with Oz the Rottweiler

Suczka, która kocha wodę. Dla zabawy pod prysznicem jest w stanie zrobić wszystko

21 Lipca 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Ursula Liv była sama w domu, kiedy jej uszu dobiegł szum wody płynącej pod prysznicem. Kobieta chwyciła kamerę w rękę i postanowiła uwiecznić scenę, jaka rozgrywała się w jej łazience. Widok, jaki krył się w kabinie prysznicowej, potrafi przyprawić o ból brzucha... ze śmiechu!

Krótkie nagranie, jakie pojawiło się na platformie Youtube, przedstawia moment, w którym kobieta łapie za klamkę, po czym nieśmiało wchodzi do łazienki. Na pierwszy rzut oka widać, że nie jest w pomieszczeniu sama. Pod prysznicem kryje się ktoś jeszcze!

Suczka ze słabością do prysznica

Okazuje się, że w kabinie prysznicowej jest nie do kto inny, jak Lena, czworonożna podopieczna kobiety. Czy to możliwe, że suczka skorzystała z nieuwagi swojej pani i niezauważenie wskoczyła pod prysznic, a następnie samodzielnie odkręciła wodę? Wskazówką mogą być zamknięte drzwi do prysznica.

Jaka była ostateczna wersja wydarzeń? Tego już się nie dowiadujemy. Jedno jest pewne - ta słodka rottweilerka aż promienieje z radości, kiedy może w spokoju posiedzieć pod niewielkim "wodospadem".


Kobieta tłumaczy w opisie wideo, że jej pupil uwielbia wodę, jak żaden inny. Lena nie przegapi żadnej okazji, aby wskoczyć pod prysznic i oddać się chwili zapomnienia pod gorącym strumieniem. Ciekawe, czy ściga się z pozostałymi domownikami podczas ustawiania w kolejce do łazienki.
Pudełko

Wstrząsający prezent pozostawiony na wycieraczce. W środku znajdował się żywy chomik

CZYTAJ DALEJ

Zobacz nagrania:

Specjalnie z myślą o wielbicielach czworonożnej syrenki powstał również sequel popularnego nagrania. Koniecznie go obejrzyjcie!

Rottweilery - psy nie boją się wody

Okazuje się, że pewnym siebie rottweilerom nie straszne są niemal żadne warunki. Uwielbiają śnieg, mróz, deszcz, czy wilgoć, choć niespecjalnie przepadają za ekstremalnymi upałami.

Latem zwierzęta te chętnie spędzają czas na zabawach w wodzie, dlatego właściciele tej rasy powinni mieć to uwadze podczas wyjątkowo ciepłych dni. Regularnie serwowane prysznice bądź maty chłodzące przyniosę ulgę i radość wodolubnemu pupilowi.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected] Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Tagi:

Ewa MatysiakAutor

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

ropucha

Pozostałe

Śmiertelnie niebezpieczny trend wśród turystów. Leśnicy biją na alarm

Czytaj więcej >

Pozostałe

Zwierzęta a przesądy. Czym możemy sprowadzić na siebie nieszczęście?

Czytaj więcej >
Europa bez futer, fot. screen z kampanii społecznej organizacji Otwarte Klatki

Pozostałe

Europa bez futer? To możliwe! Rusza zbiórka podpisów pod petycją

Czytaj więcej >

Pozostałe

Zwierzak panicznie boi się burzy i piorunów - jak go uspokoić?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Dlaczego komary latają w pobliżu naszych uszu?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Wakacje ze zwierzętami? Internauci podzieleni, padają zaskakujące argumenty

Czytaj więcej >