Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Suczka codziennie puka do drzwi sąsiadów. Sprawdza, czy jej przyjaciółka jest gotowa do zabawy
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 07.04.2021 02:00

Suczka codziennie puka do drzwi sąsiadów. Sprawdza, czy jej przyjaciółka jest gotowa do zabawy

P
youtube/thedodo

Border collie to jedna z popularnych ras domowych pupili. Zdaniem czołowych ekspertów w dziedzinie psich zdolności umysłowych uważana jest za najinteligentniejszą wśród wszystkich psów. Z powodu swojej błyskotliwości, posłuszeństwa oraz naturalnego ukierunkowania na współpracę z ludźmi, border collie potrafią skraść serce niemal każdego psiarza.

Grzeczna suczka zawsze puka do drzwi

Jeśli wciąż nie wierzycie w wyjątkowość border collie, to poznajcie Bellę - suczkę, która pokochali nie tylko jej właściciele, ale i sąsiedzi! Laura i Shannon, które zajmują się uroczym zwierzakiem o brązowo-białym futerku od dawna wiedziały, że psinka nie ma najmniejszych problemów w nawiązywaniu nowych znajomości i świetnie dogaduje się z pupilami mieszkającymi w okolicy.

Tym, co jednak zaskoczyło ich w zachowaniu podopiecznej, był fakt, że uwielbia pukać do drzwi swojej najlepszej przyjaciółki, aby sprawdzić, czy jest w domu. Opiekunki Belli nie mogą przestać się śmiać, kiedy suczka za każdym razem wpatruje się w nie błagalnym spojrzeniem i prosi, aby otworzyły drzwi. Tak bardzo tęskni za psem mieszkającym pod sąsiadującym numerkiem!

Na nagraniu opublikowanym na platformie Youtube widzimy, że gdy tylko drzwi na wspólny korytarz się uchylają, Bella od razu wybiega i rzuca się w stronę wejścia do mieszkania sąsiadów. Pamięta jednak, że podczas wizyty w cudzym domu trzeba zachować dobre maniery i nie dawać "rodzicom" powodów do wstydu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO:

Najlepsze kumpelki

Bella grzecznie puka do drzwi i czeka, aż właściciele bokserki nazywanej Pippa pozwolą jej na wspólną zabawę. Po chwili cierpliwości widzimy, że suczka wybiega na zewnątrz, żeby pobiegać razem ze swoją sąsiadką, a oba zwierzaki są podekscytowane perspektywą kolejnego spotkania.

Właściciele Belli i Pippy nigdy nie widzieli, by ich pupilki były tak podekscytowane na widok jakiegokolwiek innego czworonoga. Nie potrzebują nikogo więcej, aby fantastycznie się ze sobą bawić. Jeśli jeszcze nie miałeś przyjemności zobaczyć tego uroczego duetu, to koniecznie obejrzyj poniższe wideo. Na pewno będziesz zachwycony!

Zobacz nagranie: