Swiatzwierzat.pl
P

youtube/thedodo

Suczka codziennie puka do drzwi sąsiadów. Sprawdza, czy jej przyjaciółka jest gotowa do zabawy

7 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Border collie o imieniu Bella nie przeoczy żadnej okazji, aby zatrzymać się przy drzwiach sąsiadów i zapukać do nich łapką. Zdeterminowanej suczce przyświeca jeden i ten sam cel. Zapewniamy Was, że wcale nie chodzi jej o przysmaki. Powód jest w stanie roz

Border collie to jedna z popularnych ras domowych pupili. Zdaniem czołowych ekspertów w dziedzinie psich zdolności umysłowych uważana jest za najinteligentniejszą wśród wszystkich psów. Z powodu swojej błyskotliwości, posłuszeństwa oraz naturalnego ukierunkowania na współpracę z ludźmi, border collie potrafią skraść serce niemal każdego psiarza.

Grzeczna suczka zawsze puka do drzwi

Jeśli wciąż nie wierzycie w wyjątkowość border collie, to poznajcie Bellę - suczkę, która pokochali nie tylko jej właściciele, ale i sąsiedzi! Laura i Shannon, które zajmują się uroczym zwierzakiem o brązowo-białym futerku od dawna wiedziały, że psinka nie ma najmniejszych problemów w nawiązywaniu nowych znajomości i świetnie dogaduje się z pupilami mieszkającymi w okolicy.

Tym, co jednak zaskoczyło ich w zachowaniu podopiecznej, był fakt, że uwielbia pukać do drzwi swojej najlepszej przyjaciółki, aby sprawdzić, czy jest w domu. Opiekunki Belli nie mogą przestać się śmiać, kiedy suczka za każdym razem wpatruje się w nie błagalnym spojrzeniem i prosi, aby otworzyły drzwi. Tak bardzo tęskni za psem mieszkającym pod sąsiadującym numerkiem!

Na nagraniu opublikowanym na platformie Youtube widzimy, że gdy tylko drzwi na wspólny korytarz się uchylają, Bella od razu wybiega i rzuca się w stronę wejścia do mieszkania sąsiadów. Pamięta jednak, że podczas wizyty w cudzym domu trzeba zachować dobre maniery i nie dawać "rodzicom" powodów do wstydu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO:

Najlepsze kumpelki

Bella grzecznie puka do drzwi i czeka, aż właściciele bokserki nazywanej Pippa pozwolą jej na wspólną zabawę. Po chwili cierpliwości widzimy, że suczka wybiega na zewnątrz, żeby pobiegać razem ze swoją sąsiadką, a oba zwierzaki są podekscytowane perspektywą kolejnego spotkania.

Właściciele Belli i Pippy nigdy nie widzieli, by ich pupilki były tak podekscytowane na widok jakiegokolwiek innego czworonoga. Nie potrzebują nikogo więcej, aby fantastycznie się ze sobą bawić. Jeśli jeszcze nie miałeś przyjemności zobaczyć tego uroczego duetu, to koniecznie obejrzyj poniższe wideo. Na pewno będziesz zachwycony!

Zobacz nagranie:

Podobne artykuły

FB/DIOZ

Psy

Z ulicy trafił do domu alkoholiczki. Później sąsiad zrobił z niego żywą tarczę

Czytaj więcej >
Facebook/Clinica Veterinaria Anubis

Psy

Nietypowe narodziny szczeniąt. Potrzebna była liczna pomoc

Czytaj więcej >
yt

Psy

Pies "dołączył" do sztafety. Nagranie bije rekordy popularności

Czytaj więcej >
twitter/KW_PSP_GDANSK

Psy

Tragiczny wypadek na Pomorzu. Strażacy uratowali psa, jego właściciel nie żyje

Czytaj więcej >
zrzutka/ufw8hk

Psy

Husky zjadł mięso nafaszerowaną gwoździami. Cudem przeżył, ale leczenie jest niezwykle kosztowne

Czytaj więcej >
Pies w Poznaniu

Psy

Pies biegał po skrzyżowaniu w samym centrum miasta. Służby nie miały litości dla właściciela

Czytaj więcej >