Swiatzwierzat.pl
Artur Szpilka z ukochaną Kamilą

Instagram/kamiszkolandia

Artura Szpilkę rozpiera duma. Jego pies Pumba spodziewa się potomstwa

7 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Redakcja swiatzwierzat.pl

Udostępnij:

Artur Szpilka wie, jak zaskoczyć swoich fanów. Choć sportowiec w szczytowej formie dopiero co przekroczył magiczną trzydziestkę, to już niedługo zostanie "dziadkiem". Jak dowodzi opublikowane w sieci zdjęcie USG, rodzina polskiego boksera wkrótc

Przed polskim bokserem występującym w kategorii junior ciężkiej szykuje się poważna walka. Już za miesiąc "Szpila" stanie na ringu w Rzeszowie, aby pojedynkować się z Łukaszem Różańskim. Zanim jednak dojdzie do tego spotkania, czeka go seria wyczerpujących treningów oraz... planowanie przyszłości swojej rodziny. 

Artur Szpilka wkrótce przywita nowych członków rodziny

Były pretendent do tytułu mistrza świata nie musi już dłużej ukrywać tajemnicy przed fanami. W swoich mediach społecznościowych 31-letni pięściarz pokazał zdjęcie USG i poinformował, że w niedalekiej przyszłości zostanie "dziadkiem"! Jakim cudem, skoro jeszcze nie doczekał się dzieci? 

Warto przypomnieć o olbrzymiej sympatii sportowca do zwierząt, w szczególności swoich dwóch psów. Każdy, kto śledzi poczynania "Szpili" w sieci, doskonale wie, że bokser wspólnie ze swoją ukochaną partnerką Kamilą Wybrańczyk opiekuje się dwoma czworonogami - Pumbą i Cycem.

Szpilka darzy swoich czworonożnych przyjaciół prawdziwie rodzicielską miłością, stąd często podczas transmisji na żywo zdarza mu się nazywać je swoimi synami. Co więcej, nie zapomina też o ważnych datach, takich jak urodziny czy rocznice, w których wyprawia im wyborne przyjęcia. Miniaturowy bulterier oraz amerykański pitbull mają nawet własny profil na Instagramie, gdzie regularnie pojawiają się rozczulające zdjęcia i nagrania z ich udziałem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO:

"Jestem dziadkiem!"

To oczywiste, że sportowca rozpierała duma, kiedy dowiedział się, że jeden z jego podopiecznych zostanie ojcem. Pięściarz od razu przerwał wszystkie dotychczasowe zajęcia, aby pochwalić się tym faktem na Instastories. Szczęściarzem okazał się być Pumba, któremu niedługo urodzą się szczenięta.

- Ja właśnie na treningu, ale dowiedziałem się, że Pumba strzelił gola. Gratuluję synu, będą dzieciaki - napisał Artur Szpilka. - Ale się porobiło... Jestem dziadkiem! Pumbciu jest ojcem, pięknie - dodał wyraźnie poruszony i uradowany Artur Szpilka.

Internauci nie posiadają się z radości i składają gratulacje. Teraz pozostaje już tylko czekać na wielki dzień, w którym maluchy pojawią się na świecie. Jesteśmy pewni, że gdy ta chwila nadejdzie, Artur Szpilka nie zawiedzie swoich fanów i pochwali się zdjęciami nowo narodzonych pupili. 

Zobacz zdjęcia i nagranie:

gf-93oa-rgz9-gs3m-artur-szpilka-pumba-i-cycu-664x442-nocrop-1617791811.jpg

x

Podobne artykuły

Karolina Korwin-Piotrowska

Gwiazdy i ich zwierzęta

Karolina Korwin Piotrowska krytykuje zachowanie celebrytów. Chodzi o modę na psie hybrydy

Czytaj więcej >
adam wiejak

Gwiazdy i ich zwierzęta

Adam Wiejak znalazł bezpańskiego psa w Wigilię. Możliwe, że ktoś go porzucił przy drodze

Czytaj więcej >
Adam Stachowiak

Gwiazdy i ich zwierzęta

Adam Stachowiak jakiego nie znacie. Muzyk przygarnął kota z ulicy

Czytaj więcej >
marta kaczynska

Gwiazdy i ich zwierzęta

Wielka radość w domu Marty Kaczyńskiej. Córka z nagrodami w zawodach jeździeckich. "Bardzo dobre zakończenie roku 2020"

Czytaj więcej >
Izabela Zeiske z pieskami

Gwiazdy i ich zwierzęta

Adoptowała suczkę z pseudohodowli, kolejny raz ruszyła na pomoc zwierzętom. Izabela Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" o nowych wyzwaniach

Czytaj więcej >
Adrianna Grotkowska

Gwiazdy i ich zwierzęta

Adrianna Grotkowska uratowała kotkę przed śmiercią. Czy ktoś celowo porzucił ją podczas przedświątecznych zakupów?

Czytaj więcej >