Swiatzwierzat.pl
Dziwne zwierzę

youtube/Internet Refresh

Co to za "mutant"? Kolejne dziwne zwierzę zaobserwowane, internauci zachodzą w głowę, czym jest

7 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Użytkownicy platformy TikTok przeżyli szok po obejrzeniu popularnego materiału wideo przedstawiającego dziwnie wyglądające zwierzę. Pojawiły się głosy, że tajemnicza istota w rzeczywistości jest zmutowaną hybryda szczura i wiewiórki. Niemożliwe? A jednak!

Na świecie żyją zwierzęta, które mogą wywoływać w nas przeróżne odczucia - od czułości po obrzydzenie. Niektórym mogą wydać dziwne, śmieszne, czy wręcz brzydkie. W przypadku "zmutowanego" gryzonia zaobserwowanego na ulicach Teksasu użytkownicy sieci mówili przede wszystkim o ogarniającym ich poczuciu zdezorientowania, szoku oraz ciekawości.

Cały Internet zachodzi w głowę, czym jest ten zwierz?

Niezwykle wyglądający stwór został udokumentowany przez użytkownika TikTok @airwave. Oszołomiony mieszkaniec Stanów Zjednoczonych natychmiast wyciągnął telefon i włączył nagrywanie po tym, jak dostrzegł dziwaczną istotę podobną do gryzonia, która w środku dnia biegała po chodniku.

Na kilkusekundowym materiale filmowym można dostrzec, że przypadkowo napotkane zwierzę o czarnym umaszczeniu początkowo ucieka przed kamerzystą. Jednakże chwilę później przystaje w miejscu, odwraca się w stronę człowieka i łypie na niego w niepokojący sposób. Właśnie wtedy można dokładnie zauważyć, że ma wyliniały ogon a z daleka wygląda, jakby posiadało troje oczu. 

Autor nagrania, nie mogąc zrozumieć, co właśnie ujrzał na własne oczy, opublikował wideo na swoim profilu i zapytał obserwujących: „Co to do cholery jest?”. Film z udziałem wiewióro-szczura został obejrzany ponad 6 milionów razy. Jak można było się domyślić, sekcja komentarzy zapełniła się od wyrazów zaskoczenia, sugestii oraz teorii dotyczących tajemniczego czworonoga.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO:

Zagadka wciąż nie została rozwiązana

Najbardziej prawdopodobną odpowiedzią na temat dziwacznego zwierza wydaje się wersja o tym, iż jest on wiewiórką szarą, która występuje naturalnie we wschodniej części Stanów Zjednoczonych oraz na przyległych obszarach południowo-wschodniej Kanady. Widoczne braki i plamy w futrze mogły wystąpić z powodu urazu lub choroby np. świerzbu. Jeśli zaś chodzi o dodatkowe oko, to niewykluczone, że jest ono zwykłym odbarwieniem lub ubrudzeniem, które przybrało nietypowy kształt.

- Czasami wiewiórki zdejmują futro z ogonów do swoich gniazd wiosną, przed narodzinami potomstwa. Zwykle odrasta - skomentował jeden z internautów.

Niemniej jednak wciąż znaczna część użytkowników ma pewne zastrzeżenia, twierdząc, że niepokojąco wyglądające zwierzę jest wynikiem mutacji, ściśle tajnych eksperymentów, a nawet dżumą we własnej postaci. Interpretacji jest wiele, dlatego pozostawiamy tę kwestię Wam.

Zobacz nagranie:

  • Osierocone kociątko znajduje pocieszenie w ramionach świnki. Teraz nie może bez niej żyć

  • Martwe delfiny na plaży. Ghana rozpoczyna śledztwo

  • Groźny wypadek pod Warszawą. Samochód zderzył się z łosiem, zwierzę przygniotło jedną osobę

Podobne artykuły

Facebook/Obywatelska Gmina Łubianka

Inne zwierzęta

Smutny widok przed domem jednego z sołtysów. Zdjęcia martwej sarny błyskawicznie obiegły internet

Czytaj więcej >
FACEBOOK/WILDBASE

Inne zwierzęta

Sówka pierwszy raz została wykąpana. Jej zdjęcia robią furorę w sieci

Czytaj więcej >
unsplash/Svetozar Cenisev

Inne zwierzęta

Inwazja szczurów w Toruniu. Miasto rozpoczęło deratyzację, trzeba zachować ostrożność

Czytaj więcej >
polskiwilk.org.pl/

Inne zwierzęta

Śmierć młodego wilka w lesie. Zwierzę konało kilka dni

Czytaj więcej >
twitter/CPW_SE

Inne zwierzęta

Przerażony niedźwiedź utknął na drzewie. Podano mu środek uspokajający, by spadł na ziemię

Czytaj więcej >
pixabay/bparker73

Inne zwierzęta

Na świat przyszedł niezwykle rzadki cielak z dwoma głowami. To przypadek jeden na 100 tys. (WIDEO)

Czytaj więcej >