Swiatzwierzat.pl

youtube/Internet Refresh

Co to za "mutant"? Kolejne dziwne zwierzę zaobserwowane, internauci zachodzą w głowę, czym jest

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Na świecie żyją zwierzęta, które mogą wywoływać w nas przeróżne odczucia - od czułości po obrzydzenie. Niektórym mogą wydać dziwne, śmieszne, czy wręcz brzydkie. W przypadku "zmutowanego" gryzonia zaobserwowanego na ulicach Teksasu użytkownicy sieci mówili przede wszystkim o ogarniającym ich poczuciu zdezorientowania, szoku oraz ciekawości.

Cały Internet zachodzi w głowę, czym jest ten zwierz?

Niezwykle wyglądający stwór został udokumentowany przez użytkownika TikTok @airwave. Oszołomiony mieszkaniec Stanów Zjednoczonych natychmiast wyciągnął telefon i włączył nagrywanie po tym, jak dostrzegł dziwaczną istotę podobną do gryzonia, która w środku dnia biegała po chodniku.

Na kilkusekundowym materiale filmowym można dostrzec, że przypadkowo napotkane zwierzę o czarnym umaszczeniu początkowo ucieka przed kamerzystą. Jednakże chwilę później przystaje w miejscu, odwraca się w stronę człowieka i łypie na niego w niepokojący sposób. Właśnie wtedy można dokładnie zauważyć, że ma wyliniały ogon a z daleka wygląda, jakby posiadało troje oczu. 

Autor nagrania, nie mogąc zrozumieć, co właśnie ujrzał na własne oczy, opublikował wideo na swoim profilu i zapytał obserwujących: „Co to do cholery jest?”. Film z udziałem wiewióro-szczura został obejrzany ponad 6 milionów razy. Jak można było się domyślić, sekcja komentarzy zapełniła się od wyrazów zaskoczenia, sugestii oraz teorii dotyczących tajemniczego czworonoga.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO:

Zagadka wciąż nie została rozwiązana

Najbardziej prawdopodobną odpowiedzią na temat dziwacznego zwierza wydaje się wersja o tym, iż jest on wiewiórką szarą, która występuje naturalnie we wschodniej części Stanów Zjednoczonych oraz na przyległych obszarach południowo-wschodniej Kanady. Widoczne braki i plamy w futrze mogły wystąpić z powodu urazu lub choroby np. świerzbu. Jeśli zaś chodzi o dodatkowe oko, to niewykluczone, że jest ono zwykłym odbarwieniem lub ubrudzeniem, które przybrało nietypowy kształt.

- Czasami wiewiórki zdejmują futro z ogonów do swoich gniazd wiosną, przed narodzinami potomstwa. Zwykle odrasta - skomentował jeden z internautów.

Niemniej jednak wciąż znaczna część użytkowników ma pewne zastrzeżenia, twierdząc, że niepokojąco wyglądające zwierzę jest wynikiem mutacji, ściśle tajnych eksperymentów, a nawet dżumą we własnej postaci. Interpretacji jest wiele, dlatego pozostawiamy tę kwestię Wam.

Zobacz nagranie:

  • Osierocone kociątko znajduje pocieszenie w ramionach świnki. Teraz nie może bez niej żyć

  • Martwe delfiny na plaży. Ghana rozpoczyna śledztwo

  • Groźny wypadek pod Warszawą. Samochód zderzył się z łosiem, zwierzę przygniotło jedną osobę

Tagi:

Podobne artykuły

Pozostałe

Internauci oburzeni kreacją Kylie Jenner. Gloryfikacja polowań na zwierzęta? Zaskakujące stanowisko PETA
Czytaj więcej >

Pozostałe

Holandia chce zakazać designerskich ras psów i kotów. Na "czarnej liście" najpopularniejsze pupile
Czytaj więcej >

Pozostałe

Jaki jesteś w miłości? Wszystko zależy od tego, czy najpierw zauważysz ptaki, czy konia
Czytaj więcej >

Pozostałe

Rolnik nie wierzył, że zniosła to kura. Na widok jajka z ogonem w sieci zapanował szał
Czytaj więcej >

Pozostałe

Pożar w stadninie koni Huculski Raj. Prawie wszystkie zwierzęta zginęły, dwie osoby w szpitalu
Czytaj więcej >

Pozostałe

Japończyk spełnił marzenie swojego życia. Wydał krocie, żeby zamienić się w wilka
Czytaj więcej >
Ewa Matysiak

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz roli domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]