Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Zaborcza kotka nakryła ukochaną z kochankiem. Jej reakcja przechodzi wszelkie pojęcie (WIDEO)
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 22.06.2021 02:00

Zaborcza kotka nakryła ukochaną z kochankiem. Jej reakcja przechodzi wszelkie pojęcie (WIDEO)

Zdrada
instagram/kota.kitty.adventures

Ostatnimi czasy na popularnej platformie Tiktok pojawiło się zabawne nagranie, dokumentujące kocią zdradę. Zazdrosna czarna kotka nie była w stanie patrzeć ze spokojem na miłosną scenę rozgrywającą się na kanapie. W mig wpadła w wściekłość i pokazała, aby lepiej z nią nie zadzierać!

Czy koty potrafią być mściwe? Ten film udowadnia, że jak najbardziej, a co więcej - potrafią odwdzięczyć się wdzięcznym za nadobne. Oczywiście pod warunkiem, jeśli zajdzie się im za skórę.

Kotka nakryła partnerkę na niewierności

Na materiale filmowym zamieszczonym w mediach społecznościowych widać słodką parę kotów leżących na kanapie, którym przygląda się trzeci kot. Czarny mruczek składa pocałunki na szyi biało-szarej kotki, która z przyjemnością nadstawia kark i oddaje się tym pieszczotom.

W tym samym czasie druga czarna kotka bacznie obserwuje, co się dzieje, a po wyrazie jej pyska widać, że wkrótce straci resztki cierpliwości. W jej oczach maluje się ewidentna uraza, która w ciągu kilku sekund zmienia się w niekontrolowaną wściekłość.

Dosłownie chwilę później jesteśmy świadkami zemsty. "Zdradzona" kotka wyciąga łapę do przodu i kilkakrotnie uderza swoją ukochaną w mordkę, jak gdyby chciała przywołać ją do porządku. Kiedy przyłapany na gorącym uczynku mruczek zeskakuje na podłogę i próbuje uciec przed atakiem, kotka rusza za nią pędem. Jak zakończyła się ta historia? Możemy się tylko domyślać.

Teraz już sami wiecie, dlaczego ten film to absolutny hit w sieci. Dotąd odtworzono go już ponad 2,5 miliona razy, a liczba ta stale rośnie!

Kotka jest urodzoną królową dramatu

Po tym, jak filmik zdobył popularność wśród internetowych miłośników zwierzaków, właścicielka kociej gromadki wyjaśniła, że zaborczość kotki może mieć związek z jej przeszłością.

Będąc jeszcze malutkim kociakiem, czarny mruczek nie miał zapewnionej opieki i mieszkał na ulicy. Pewnego pięknego dnia został dostrzeżony przez przechodniów i zabrany z do ciepłego domu, dlatego od tego czasu bardzo przywiązał się do swoich wybawców.

Co więcej, kobieta zaznacza, że kotce wielokrotnie zdarzyło się strzelić prawdziwego focha wszechczasów, dlatego w pewnym stopniu jest już do tego przyzwyczajona. Zwykle zdarza się to wtedy, gdy poczuje się zazdrosna o ludzi i inne zwierzęta. No cóż, ten typ tak już po prostu ma!

Zwierzaki bywają naprawdę podobne do ludzi. Im również zdarza się być zaborczymi, gdy w grę wchodzi uwaga i czułości ze strony ich ulubionego opiekuna czy czworonożnego towarzysza zabaw.

Zobacz nagranie:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Tagi: Kot Nagranie