suczka z taśmą na pyszczku
Źródło: youtube.com/Charleston Animal Society

Suczka została znaleziona z zaklejonym pyskiem. Blizny zostaną jej na zawsze, ale finał historii wzrusza do łez

24 Stycznia 2021

Suczka w typie pitbulla została kogoś porzucona na pastwę losu. Poprzedni właściciel nie tylko pozbawił ją domu, ale także postanowił ją trwale okaleczyć - okleił jej ciasno pyszczek taśmą. Na szczęście trafiła na dobrych ludzi, ale blizny zostaną jej na zawsze.

Trudno powiedzieć, co kieruje ludźmi, którzy wykazują się takim okrucieństwem wobec zwierząt. Suczka o imieniu Caitlyn została znaleziona w strasznym stanie. Mimo że została tak bardzo skrzywdzona, udało jej się znów zaufać ludziom, a finał historii nie mógłby być bardziej wzruszający!

Suczka ze związanym pyskiem

Kiedy świat dowiedział się o porzuconej suczce z taśmą izolacyjną na pyszczku, ludzie nie kryli wściekłości. Nie mogli uwierzyć, że ktoś naprawdę był w stanie nie tylko porzucić psa, ale także okaleczyć go na całe życie.

Caitlyn została znaleziona przez Charleston Animal Society w mieście John’s Island w Południowej Karolinie. Wolontariusze udostępnili wstrząsające zdjęcia suczki, które szybko rozeszły się po sieci.

Biedna psina została znaleziona z taśmą zaciśniętą na pyszczku tak mocno, że jej szczęka została zmiażdżona. Weterynarze uznali, że potrzebna będzie rekonstrukcja.

Internauci natychmiast pospieszyli z darowiznami na operację. W międzyczasie poikurator Ted Corvey próbował dowiedzieć się, kto dopuścił się tak okrutnego czynu. Był zdeterminowany, by dosięgła go sprawiedliwość.

- Naprawdę nawiązałem z nią silną relację, więc bardzo zaangażowałem się emocjonalnie w tę sprawę. Od tego momentu po prostu zaczęliśmy przygotowywać się do rozprawy - powiedział Corvey w rozmowie z telewizją ABC.

Winnego udało się znaleźć. Mężczyzna został skazany na 5 lat pozbawienia wolności za okrucieństwo wobec zwierząt, jednak obecnie odsiaduje 15 lat za oskarżenia związane z posiadaniem broni i narkotyków - nipowiązanymi ze sprawą.

Husky ukradł pani buta. Zrobił wielką awanturę, gdy musiał go oddać, wideo rozbawi każdegoHusky ukradł pani buta. Zrobił wielką awanturę, gdy musiał go oddać, wideo rozbawi każdegoCzytaj dalej

Suczka zyskała nowe życie

A co z suczką? Prokurator Corvey, który prowadził jej sprawę tak przywiązał się do Caitlyn, że po zapadnięciu wyroku wcale nie chciał się z nią rozstawać. Postanowił więc, że musi ją adoptować!

- Jest super słodka i bardzo zabawna i, jak powiedziałem, moja żona i ja mamy po prostu wielkie szczęście, że ją mamy. Już po pierwszej nocy więź była oczywista i wiedzieliśmy, że Caitlyn już nigdy nas nie opuści - mówił Corvey.

Mimo że od sprawy minęło już kilka lat, mężczyzna przyznaje, że przypadek suczki był tak głośny, że wciąż jest przywoływany w mediach, a on nadal dostaje listy i maile od ludzi wdzięcznych za sprawne poprowadzenie rozprawy.

Choć suczka ma za sobą straszne przeżycia, szczęśliwszego finału nie dałoby się przewidzieć. I choć na jej pyszczku pozostały blizny po taśmie, Caitlyn jest w nowej rodzinie szczęśliwa, jak nigdy!

Zobacz nagranie:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

źródło: animalschannel.com

Następny artykuł