Swiatzwierzat.pl
właściciel z chartem

facebook.com/Russell Jones

Chart tak bardzo współczuje panu z nogą w gipsie, że robi coś niesamowitego. Trudno uwierzyć

24 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Zuza Siwek

Udostępnij:

Wyjątkowo empatyczny chart podbił serca internautów na całym świecie. Wszystko przez to, jak bardzo współczuł swojemu panu, który miał nogę w gipsie i poruszał się o kulach. Pies w uroczy sposób postanowił pokazać właścicielowi

Psy, o czym przekonał się każdy właściciel, są bardzo współczujące i wspierające wobec ludzi, których kochają najbardziej. Ten chart, należący do Russella Jonesa z Londynu, bardzo dobitnie postanowił mu przekazać, jak bardzo jest mu oddany. Wideo, które pokazuje jak bardzo pies współczuje panu ze złamaną nogą jest przeurocze!

Chart współczuje panu

Wszyscy opiekunowie psów wiedzą, że to zwierzęta o złotych sercach. Nigdy nie zostawią ukochanego człowieka w potrzebie, nieważne czy chodzi o błahostkę, czy kwestię życia i śmierci.

Ten uroczy chart również postanowił pokazać panu, jak daleko jest w stanie się posunąć, by nieco ulżyć właścicielowi. Russell z Londynu zrobił sobie krzywdę i wylądował na pogotowiu z urazem nogi.

Szybko okazało się, że będzie musiał nauczyć się poruszać o kulach i w gipsie. Na szczęście u boku miał wiernego przyjaciela - charta Billa. Russell opublikował na jednej z grup na Facebooku urocze wideo, na którym widać, co zrobił pies, próbując go pocieszyć.

Widzimy, jak empatyczny chart idzie tuż u boku swojego kulejącego pana. Od razu widać, że zwierzak również utyka na jedną łapę, jednak wcale nie dlatego, że coś mu dolega. Pies postanowił wybrać nietypową metodę na pocieszenie mężczyzny - imituje jego kulenie, nie opuszczając go ani na krok!

W ten sposób chart współodczuwa ból właściciela, choć z początku mężczyzna myślał, że pupilowi coś dolega. Pies podnosi jedną z łap, tak jakby naprawdę nie mógł na niej stanąć i dotrzymuje kroku kulejącemu panu.

Niesamowity pies

Trzeba przyznać, że taka metoda na okazanie wsparcia jest naprawdę miła. Również Russell musi tak uważać, gdyż wideo podpisał:

- Wizyta u weterynarza i prześwietlenie kosztowało mnie 300 funtów. To nic złego, tylko współczucie. Kocham go.

W takiej sytuacji trudno nie wybaczyć psu wydanych niepotrzebnie pieniędzy. Internauci komentujący nagranie są pod ogromnym wrażeniem, a post zyskał ponad 37 tysięcy reakcji!

- Naśladuje cię, to wspaniałe! Chociaż współczuję jeśli chodzi o rachunki za weterynarza - skomentował jeden z użytkowników Facebooka.

Wszyscy współczujemy, jednak z pewnością towarzystwo tak wiernego, kochającego przyjaciela rekompensuje każde wydane pieniądze!

Zobacz nagranie:

źródło: animalschannel.com

Podobne artykuły

facebook/Samuel Flores

Psy

Pies strzegł swojego umierającego przyjaciela. Pozostał u jego boku do ostatniej chwili

Czytaj więcej >
robaki u psa

Psy

Zabezpiecz swojego psa (i siebie) przed robakami!

Czytaj więcej >
Pies porzucony w worku

Psy

Wrzucił psa do worka i obciążył gruzem. Seryjny oprawca zwierząt pilnie poszukiwany

Czytaj więcej >
Potrącony pies

Psy

Kierowca śmiertelnie potrącił psa i uciekł z miejsca zdarzenia. Czy odpowie za swoje czyny?

Czytaj więcej >
diesel śmierć

Psy

Diesel zachorował na raka. Właściciel towarzyszył mu do ostatniej chwili

Czytaj więcej >
piesek

Psy

Zabawy psa z dzieckiem. Maluch nie może przestać się śmiać

Czytaj więcej >