Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Dziecko wzięło na ręce nowo narodzonego kotka. Reakcja jego mamy była błyskawiczna
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 16.11.2019 15:00

Dziecko wzięło na ręce nowo narodzonego kotka. Reakcja jego mamy była błyskawiczna

dziecko
youtube.com My Trend Videos

Dziecko wzięło na ręce malutkiego kotka i chciało go przytulić. Rodzice jednak nie nauczyli go, jak właściwie obchodzić się ze zwierzętami. Wideo, które obiegło sieć poruszyło internautów! Bardzo nie spodobało im się to, jak dziecko obeszło się z pupilem.

Nauczenie dzieci szacunku do zwierząt i zasad wspólnego funkcjonowania powinno być priorytetem dla osób, które posiadają zwierzęta w domu. Jak się okazuje, nie każdy właściciel czworonoga jasno określa reguły życia dziecka ze zwierzęciem pod jednym dachem. To wideo jest tego najlepszym przykładem.

Dziecko wzięło małego kotka na ręce

Kiedy dziecko, prawdopodobnie dziewczynka, wzięło na ręce maleńkiego kotka, jego mama natychmiast zareagowała. Kociak cały czas płakał i był wyraźnie przerażony! Mama małego zwierzaka postanowiła interweniować i natychmiast wkroczyła do akcji. Skoczyła na dziewczynkę, próbując uratować swoje dziecko, które nieustannie kwiliło. Po chwili, kiedy delikatne prośby nie pomogły, skoczyła, wzięła w zęby kociaka i zabrała do gniazda. Była to jedyna możliwość, jaką widziała w tej sytuacji i jedyny sposób na wyswobodzenie malucha z objęć dziewczynki.

Kotka zabrała małego kocię z rąk dziewczynki

Dziewczynka wybuchła płaczem, kiedy została pozbawiona kociaka. Rodzice małego dziecka śmiali się i byli widocznie rozbawieni całą sytuacją. Internauci są oburzeni tym, co się stało i wyrażają swoje niezadowolenie w komentarzach pod filmem. Uważają, że zachowanie zarówno dziecka, jak i rodziców było nieodpowiedzialne, a jedynym głosem rozsądku w tej sytuacji jest kocia mama, która ratowała swoje maleństwo. Bezbronne kociątko mogłoby zostać zgniecione przez dziecko, które nie ma wyczucia i nie wie, jak obchodzić się ze zwierzakiem. Nauka wspólnego życia dziecka z kotem to ważna sprawa, szczególnie jeżeli w domu pojawiają się małe, kruche kocięta!

Zobacz zdjęcia i wideo:

Wideo nie spodobało się internautom.

dziecko

Dziewczynka wzięła na ręce małego kociaka.

dziecko

Kocia mama natychmiast wkroczyła do akcji.

dziecko

Wzięła w zęby małego kotka i zaniosła do gniazda.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najstarszy kot na świecie urodził się w 1988 roku. Właśnie skończył 31 lat
  2. Małopolskie: Mężczyzna przywiązał psa do słupa na ruchliwej ulicy. Zwierzak ledwo uszedł z życiem
  3. Kotka została zabrana do weterynarza na USG. Jej reakcja na zdjęcie jest rozbrajająca
  4. Kot wybrał sobie nietypowe miejsce na zabawę. Położył się na… trenie sukni panny młodej
  5. Kot próbuje schować się przed weterynarzem w niecodziennym miejscu. Nagranie rozśmiesza do łez

Źródło: tweetcat.net