Śpiący pies
Źródło: Facebook/ Atlanta West Veterinary Hospital

Ktoś wyrzucił suczkę do śmietnika. Wydarzył się cud

12 Stycznia 2021

Suczka, którą ktoś bezdusznie wyrzucił do śmietnika w Boże Narodzenie, została przypadkiem znaleziona przez policję w mieście Villa Rica w stanie Georgia. Na początku wyglądało na to, że jej koniec był już bliski, ale zwierzak wciąż walczy o życie. To był bożonarodzeniowy cud, dlatego właśnie suczka została nazwana Miracle.

Jeśli ktoś nie wierzy w cuda, powinien przeczytać historię tej suczki. Niezwykły zwierzak, który został wyrzucony do śmietnika i niemal zamarzł na śmierć, walczył, by przeżyć. To, co się później wydarzyło, było wielkim zaskoczeniem dla wszystkich.

Suczka uratowana ze śmietnika

Suczka nie bez powodu dostała imię Miracle. Po angielsku znaczy ono dosłownie „Cud”. Gdy znaleziono ją na śmietniku, mało kto wierzył, że wyjdzie z tego cało.

- Departament Policji Villa Rica potrzebuje Twojej pomocy w identyfikacji właściciela psa na tym zdjęciu. Pies został znaleziony wewnątrz worka na śmieci na śmietniku Wilson Mill Apartment (Villa Rica). Jeśli rozpoznajesz psa i znasz tożsamość właściciela, zachęcamy do skontaktowania się z sierżantem B. Finleyem - pisze policja z Villa Rica na Facebooku.

Departament policji z Villa Rica wciąż poszukuje sprawcy, który chciał skreślić życie niewinnej suczki. Wydarzenie miało miejsce w Boże Narodzenie. Funkcjonariusz natrafił wtedy przypadkiem na podejrzany worek w śmietniku. Okazało się, że w środku był zamknięty pies.

Suczka uwięziona wśród śmieci niemal zamarzła na śmierć. W samotności i przygnębieniu czekała na swój koniec. Policjant, który szczęśliwym zrządzeniem losu ją znalazł, zabrał ją do Szpitala Weterynaryjnego Atlanta West.

Dziecko bawi się piekarnikiem. Nagle do akcji wkracza kot, wszystko się nagrałoDziecko bawi się piekarnikiem. Nagle do akcji wkracza kot, wszystko się nagrałoCzytaj dalej

Mocno osłabiona i niedożywiona, ledwo stała na własnych nogach. Weterynarze szybko udzielili jej niezbędnej pomocy. Wkrótce okazało się, że Miracle powoli wraca do zdrowia!

Pomimo tego, co suczkę spotkało w życiu, nadal dzielnie walczyła o swoje zdrowie. Obecnie wciąż dochodzi do siebie, ale już wygląda o niebo lepiej, niż gdy znaleziono ją na śmietniku.

Sprawca poszukiwany

Niestety, do tej pory nie udało się ustalić, kto dokonał tego haniebnego czynu. Na szczęście suczka Miracle już znalazła nowy, kochający dom, z dala od miejsca, gdzie ktoś wyrzucił ją na śmietnik.

Za znalezienie sprawcy bądź podanie jakichkolwiek informacji w tej sprawie zaoferowana została wysoka nagroda. Takie postępowanie ze zwierzętami nie może obejść się bez konsekwencji.

- 29 grudnia 2020 roku dział policji w Villa Rica odebrał telefon od PETA. Ich organizacja oferuje nagrodę w wysokości do 5000 dolarów za informacje, które doprowadzą do aresztowania i skazania podejrzanego (lub podejrzanych) odpowiedzialnego za wyrzucenie psa obecnie zwanego „Miracle” do śmietnika w Wilson Mill Apartments w Villa Rica. - poinformował Departament Policji Villa Rica.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Źródło: animalchannel.co

Następny artykuł