Swiatzwierzat.pl
suczka biegnie do pani

youtube.com/ViralHog

Suczka zaginęła, właścicielka była zrozpaczona. Nagrano ich spotkanie po 3 tygodniach

1 Lutego 2021

Autor tekstu:

Zuza Siwek

Udostępnij:

Urocza suczka o imieniu Liddie któregoś dnia na spacerze pobiegła przed siebie i nie wróciła. Jej właścicielka, która spuściła oczy z psa tylko na moment była zrozpaczona. Psina musiała się zgubić daleko od domu, bo poszukiwania były

Kirtsin Kapp z Wyoming kocha zwierzęta ponad wszystko. Sama pracuje jako pielęgniarka w klinice weterynaryjnej. Kiedy więc jej ukochana suczka Liddie zaginęła, była zdruzgotana. Poszukiwania były bezowocne, aż do 21 dnia od zaginięcia. Zdarzył się cud!

Suczka zaginęła na 3 tygodnie

Suczka zaginęła na spacerze z dala od domu. Właścicielka spuściła z niej oczy dosłownie na moment, a już po chwili Liddie nigdzie nie było.

Była młoda i jeszcze niezaczipowana, Kirstin była więc kompletnie zrozpaczona. W poszukiwaniach pomagała jej rodzina, przyjaciele, a także znajomi z pracy, jednak bez efektów.

- Moje serce pęka, moja nadzieja staje się coraz mniejsza. Naprawdę nie wiem, jak sobie radzić. Brakuje części mnie i nic nie mogę na to poradzić. Tak bardzo cię kocham moja słodka dziewczyno. Proszę wróć do domu - napisała kobieta na Facebooku po kilku dniach poszukiwań.

W komentarzach pod postem gęsto było od wsparcia, znajomi oferowali swoją pomoc i dawali kolejne wskazówki. Kirstin wiedziała, że się nie podda.

Spotkanie pani i suczki

I słusznie. Po trzech tygodniach odezwało się do niej małżeństwo, które zauważyło suczkę podczas spaceru. Od razu rozpoznali psa, o którego zaginięciu czytali w sieci.

Nie wiadomo, gdzie była Liddie przez 21 dni, ani co robiła. Jednak po nagraniu ze spotkania suczki z właścicielką jasno wynika, że psina bardzo tęskniła za swoją panią!

Wideo przedstawia Kristin w klinice weterynaryjnej, czekającą niecierpliwie na powrót ukochanej przyjaciółki. Kiedy tylko drzwi do gabinetu się otwierają, a Liddie widzi panią, zaczyna się istne szaleństwo!

Suczka wystrzeliła jak szalona przed siebie i wskoczyła prosto w objęcia ukochanej kobiety! Z radości piszczy, a jej ogon wygląda, jakby miał się zaraz urwać ze szczęścia. 

Nie ulega wątpliwości, że tę dwójkę łączy szczególna więź. Nie sposób się nie uśmiechnąć na widok tego przytłaczającego szczęścia, zobaczcie sami na nagraniu poniżej.

Zobacz nagranie:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Źródło: thedodo.com

Podobne artykuły

unsplash/Markus Winkler

Psy

Weterynarze biją na alarm. Rośnie liczba zachorowań na parwowirozę wśród psów

Czytaj więcej >
YT/Pitiful Animals

Psy

Właściciel porzucił gospodarstwo, zostawiając w nim psy na łańcuchu

Czytaj więcej >
facebook/TOZ Oborniki

Psy

Suczka była przekazywana z rąk do rąk i traktowana jak przedmiot. Straszne, co wyrządził jej człowiek

Czytaj więcej >
OTOZ Animals Inspektorat Gliwice

Psy

Przekazali smutne wieści. Mała Mia nie żyje

Czytaj więcej >
BRAK

Psy

Konający pies został uratowany. Dziś już nie przypomina dawnego siebie

Czytaj więcej >
facebook/psiabezdomnosc

Psy

Martwa suczka znaleziona w reklamówce. Sprawa trafi na policję

Czytaj więcej >