golden retriever z panem
Źródło: youtube.com/The Asher House

Pan śpiewa golden retrieverowi kołysankę. Wideo porusza serca na całym świecie

30 Stycznia 2021

Każdy właściciel kocha swojego pupila jak własne dziecko, ale czy każdy śpiewa mu kołysanki na dobranoc? Ten mężczyzna pokazał, jak usypia młodego golden retrievera piosenką. Wideo sprawia, że łezka kręci się w oku!

Golden retriever z nagrania ma prawdziwe szczęście. Jego opiekun kocha go nad życie, co często pokazuje na swoim kanale no YouTube. W tym wypadku nagrany został proces układania psiaka do snu - jego pan zaśpiewał mu najpiękniejszą kołysankę!

Golden retriever zasypia przy kołysance

Lee Asher kocha zwierzęta i obdziela swoim uczuciem cały świat. Mężczyzna z nagrania opiekuje się w tej chwili 11 psami, wszystkie zostały uratowane ze schroniska.

Każdy z jego podopiecznych jest jego oczkiem w głowie i zrobiłby dla nich absolutnie wszystko. Dlatego właśnie, dla jednego z nich, młodego golden retrievera, śpiewa nawet kołysanki do snu!

Wideo, które przedstawia mężczyznę usypiającego swojego podopiecznego okrążyło sieć i nic dziwnego. Uroczy pies leży w ramionach swojego opiekuna i słodko chrapie, podczas gdy ten mu śpiewa.

Szczeniak, który chyba myśli, że jest naprawdę mały, ułożył się wygodnie do snu, a kołysanka śpiewana przez właściciela naprawdę działa! Do śpiącego smacznie golden retrievera dołącza po chwili nieco zazdrosny labrador, który także chce się położyć w ramionach pana.

Monitoring uchwycił psa w dziwacznej sytuacji. Co on wyprawia?Monitoring uchwycił psa w dziwacznej sytuacji. Co on wyprawia?Czytaj dalej

Pan śpiewa psu kołysankę

Mężczyzna oczywiście nie mógł odmówić i po chwili widzimy, jak dwa ogromne psiaki śpią razem z nim na malutkiej kanapie, kompletnie go zasłaniając. Trudno się nie uśmiechnąć i nie wzruszyć, patrząc na taką uroczą, sielankową scenkę.

- Teraz nie czuję się tak głupio, że śpiewam moim "dzieciom" w nocy! Nie jestem sama, hurra!

- Przysięgam, że drzemał z uśmiechem na twarzy.

- Nie ma nic lepszego niż duszenie się zwierzętami podczas snu!

- Omg, kocham tego mężczyznę! KAŻDE zwierzę powinno być tak kochane!

Internauci są zachwyceni i nie ulega wątpliwości, ze podopieczni Lee mają z nim jak w raju. Zobaczcie sami - czy to nie idealny psi opiekun?

Zobacz nagranie:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Źródło: youtube.com

Następny artykuł