Swiatzwierzat.pl
husky z panem

youtube.com/Poke My Heart

Husky nie może się odkleić od swojego pana. Zrobi wszystko, by zwrócić jego uwagę

31 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Zuza Siwek

Udostępnij:

Husky są naprawdę wyjątkowe pod wieloma względami. Te ogromne, puchate kulki mają silny charakter i zawsze pokazują, co dokładnie myślą. Ten psiak wyjątkowo potzrebował atencji swojego właściciela i został nagrany, jak robi wszystko, by ją zdobyć!

Husky z nagrania to prawdziwa przylepa. Nie wszystkie psy są tak łase na pieszczoty, jednak ta suczka po prostu nie może się bez nich obyć! Widzimy, jak zaczepia swojego pana na wszystkie sposoby, by tylko zwrócić jego uwagę i dostać całusa.

Husky żąda uwagi

Filmy z udziałem husky niemal zawsze stają się internetowymi viralami. Wszystko dlatego, że ta rasa cechuje się silnym charakterem, upartością, a przede wszystkim pokazywaniem dokładnie tego, co ma na myśli!

Również ten husky, suczka o imieniu Millie nie zamierza owijać w bawełnę, jeśli chodzi o stawianie żądań. Na nagraniu widzimy, jak psina siedzi obok głaszczącego ją pana na kanapie, jednak szybko okazuje się, że taka forma spędzania czasu jej nie odpowiada.

Kiedy pan przestaje ją głaskać, Millie natychmiast pacnęła go łapą w ramię, jakby chciała mu przypomnieć, że nadal tu jest i żąda pieszczot! Właściciel posłusznie pogłaskał ją po piersi, a do tego dał buziaka w czoło.

Jednak to nadal nie wystarczyło łaknącemu miłości psu. Po chwili, gdy mężczyzna odwrócił się, by oglądać telewizję, husky położył się na jego udzie, przytulając się mocno.

Właściciel nie może odmówić

Ten gest tak rozczulił pana, że po kilku buziakach w pyszczek Millie w końcu dostała to, czego chciała - mężczyzna wziął ją w ramiona i pozwolił jej wygodnie się w nich ułożyć, zupełnie jakby była małym dzieckiem.

W tej wygodnej pozycji suczka mogła nie dość, że cieszyć się głaskaniem i mizianiem, to jeszcze odwzajemnić buziaki od pana, liżąc go entuzjastycznie po twarzy. Uparty husky podbił serca internautów, a filmik obejrzano już ponad 6 milionów razy!

- Jego dziewczyna jest trochę włochata!

- No, to kiedy ślub?

- Podoba mi się, że nie zdaje sobie sprawy, że nie jest już mała. Nadal uwielbia być noszona jak dziecko!

Od razu widać, że więź łącząca tę dwójkę jest naprawdę silna! Właściciel po prostu nie może odmówić suczce głaskania, kiedy tak grzecznie go prosi.

Zobacz nagranie:

[EMBED-3906]

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Źródło: youtube.com

Podobne artykuły

piesek

Psy

Zabawy psa z dzieckiem. Maluch nie może przestać się śmiać

Czytaj więcej >
pies i robbie

Psy

Adoptowany chłopiec postanowił ocalić psy w podeszłym wieku. "Wiem, jak to jest być niekochanym”

Czytaj więcej >
Nagranie z monitoringu

Psy

Bezczelnie ukradł yorka, gdy właściciel był na zakupach. Wszystko uchwyciła kamera

Czytaj więcej >
Łatek

Psy

Starsi państwo poprosili o pomoc w transporcie pieska. Zgłosił się wicemarszałek Sejmu

Czytaj więcej >
Golden retriever i króliczki

Psy

Golden retriever adoptował zagubione króliczki. Zajął się nimi w najczulszy sposób

Czytaj więcej >
Jan Błachowicz

Psy

Jan Błachowicz o obowiązkach właścicieli zwierząt. Ma ważny apel do fanów

Czytaj więcej >