Swiatzwierzat.pl
BeFunky-collage - 2021-07-21T125045.262

Facebook.com @spcaoftexaspage

Skandaliczne zatrzymanie w USA. Policjanci oniemieli, gdy zajrzeli do bagażnika

21 Lipca 2021

Autor tekstu:

Emil Hoff

Udostępnij:

Do niecodziennego zatrzymania doszło w Teksasie (USA), w okolicy miasteczka Caddo Mills. Policjantów zaniepokoił samochód telepiący się na boki na ruchliwej drodze. Jak się okazało, przyczyną nierównej jazdy była zawartość bagażnika.

Kiedy auto chwieje się na boki i co rusz zjeżdża na krawędź pasa, amerykański glina może podejrzewać pijanego kierowcę lub bójkę między pasażerami. Policjanci jednak nie byli gotowi na to, co znajdą w niepozornej hondzie.

BeFunky-collage - 2021-07-21T121927.037

Nagranie, które na długo zapadnie Wam w pamięć. Rosję nawiedzają tornada z komarów

CZYTAJ DALEJ

Upchnięte w nieludzkich warunkach

Co można zmieści w bagażniku hondy civic? Najwyraźniej całkiem sporo, zwłaszcza w Teksasie, gdzie wszystko jest większe niż gdzie indziej. Gdy policjanci zatrzymali samochód i kazali kierowcy otworzyć bagażnik, oniemieli na widok tego, co się w nim znajdowało.

W bagażniku hondy leżało aż pięć owiec! Zwierzęta były profesjonalnie spętane, za to zupełnie po barbarzyńsku upchnięte w ciasnej przestrzeni. Jedna z owiec nie żyła. Zapewne zmarła z powodu gorąca - w samochodzie było ok. 38 stopni Celsjusza!

Kierowca samochodu został z miejsca aresztowany i przewieziony na posterunek. Postawiono mu zarzut znęcania się nad zwierzętami gospodarskimi. Podczas przesłuchania okazało się, że dopiero niedawno kupił owce i chciał zaoszczędzić na ich transporcie na inną farmę.

Owce trafiły w dobre ręce

Mężczyzna zgodził się oddać owce pod tymczasową opiekę teksańskiego oddziału organizacji Society for the Prevention of Cruelty to Animals (Towarzystwo Przeciw Okrucieństwu Wobec Ziwerząt, SPCA).

Cztery owce, które przetrwały okrutne traktowanie przez właściciela, mają się już dobrze. Gdy zupełnie wydobrzeją, zostaną przekazane którejś z organizacji zajmujących się opieką nad zwierzętami gospodarskimi i zapewne w końcu znowu trafią na rynek. Oby w lepsze ręce.

Zobacz niesamowite zdjęcia zrobione w czasie aresztowania:

Źródło: Facebook.com @spcaoftexaspage

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Podobne artykuły

niedźwiedź w Sapporo

Inne zwierzęta

Blady strach padł na Sapporo, gdy dziki niedźwiedź grasował po ulicach. Są ranni

Czytaj więcej >

Inne zwierzęta

Turyści rozjuszyli hipopotama. Nagranie z pościgu sprawia, że włos jeży się na głowie

Czytaj więcej >
koń i skater

Inne zwierzęta

Śmiały skater próbował wykonać trik na deskorolce kosztem konia, gorzko tego pożałował

Czytaj więcej >
Worki

Inne zwierzęta

Nietypowy przemyt. Przewoził 14 kg pijawek z Ukrainy

Czytaj więcej >
Paw

Inne zwierzęta

Paw siedział na parapecie w centrum Warszawy. Na miejscu interweniowały służby

Czytaj więcej >
Mały bóbr

Inne zwierzęta

Boberek pilnie potrzebuje pomocy. Został bez mamy, teraz jego życie zależy od człowieka

Czytaj więcej >