Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Sandra Kubicka pokazała, jak jej psy zareagowały na synka. Rozczulający widok
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 07.06.2024 15:18

Sandra Kubicka pokazała, jak jej psy zareagowały na synka. Rozczulający widok

Sandra Kubicka
fot. instagra/sandra kubicka

Sandra Kubicka zawsze podkreśla, jak ważną rolę w jej życiu odgrywają jej psy. Lilly, Luna i Lucky towarzyszą modelce w najważniejszych momentach jej życia. W ostatnim czasie wszystkie czworonogi pojawiły się także na ślubie z Aleksandrem Milwiw-Baronem. Teraz gwiazda pokazała, jak czworonogi zareagowały na pojawienie się w domu ich synka Leonarda.

Sandra Kubicka powitała na świecie dziecko

Sandra Kubicka od jakiegoś czasu powtarzała, że jednym z jej największych marzeń jest bycie mamą. Pomimo problemów ze zdrowiem, 16 maja udało jej się to osiągnąć. Na świat przyszedł syn jej i muzyka Aleksandra Milwiw-Barona - Leonard. Z uwagi na to, że chłopiec urodził się jako wcześniak, musiał spędzić kolejne 3 tygodnie w szpitalu, gdzie rodzice regularnie go odwiedzali.

Świeżo upieczeni małżonkowie nie mogli doczekać się, aż ich dziecko będzie mogło wrócić z nimi do domu. Kilka dni temu Leo był już gotowy, aby wyjść ze szpitala. Na miejscu czekały na niego trzy czworonogi. Relację z ich pierwszego spotkanie Kubicka opublikowała w sieci.

Fotopułapka nagrała lisa. Uwagę zwraca jego zaskakujące ubarwienie. Leśnicy tłumaczą Hit w Pepco. Ta zabawka nie tylko sprawi psu frajdę, ale i rozwinie jego umiejętności

Reakcja psów Sandry Kubickiej na dziecko

Jeszcze gdy synek Sandry Kubickiej i Alka Milwiw-Barona przebywał w szpitalu, gwiazda wyznała, że psy przebywają u jej bliskich. Jednak w chwili, gdy potrzebowała wsparcia i dodania otuchy ze strony jej czworonożnych przyjaciółek, wróciły do domu. Ważne również, że Lilly, Luna i Lucky miały okazję zapoznać się z zapachem noworodka, ponieważ jego rodzice dali im do obwąchania rzeczy należące do dziecka.

Gdy nadszedł dzień, w którym Leonard mógł zostać wypisany ze szpitala, modelka postanowiła nagrać reakcje swoich czworonożnych pociech na nowego członka rodziny. Trzeba przyznać, że trudno się nie wzruszyć, widząc film, który udostępniła na swoim Instagramie.

Wzruszająca reakcja psów na niemowlę

Dziewczynki poznały swojego braciszka i są zaczarowane - pisze Sandra Kubicka w opisie urzekającego filmu.

Świeżo upieczona mama zdradza też, że każda z nich, w jakby nie było nowej sytuacji, odnajduje się w inny sposób. Luna podchodzi do maleństwa z dystansem, jednak jej właścicielka jest przekonana, że wraz z upływem czasu zakocha się w Leosiu bez pamięci. Lilly niecierpliwi się, gdy mama zbyt długo zmienia chłopcu pieluszkę.

Najbardziej zafascynowana malcem jest Lucky. Modelka pokazała kilka kadrów, jak sunia, którą jako ostatnią adoptowała, z uwagą przygląda się chłopcu. Widząc tak szczęśliwą rodzinę, nie pozostaje nic innego, jak życzyć im dużo zdrowia i pięknych wspólnych chwil!

Sandra Kubicka
fot. instagram/sandrakubicka