Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Sandra Kubicka odwiedziła schronisko. Cała się trzęsła, mówiąc, co tam widziała. "Nie ma wymówki"
Joanna Kowalska
Joanna Kowalska 09.01.2024 14:21

Sandra Kubicka odwiedziła schronisko. Cała się trzęsła, mówiąc, co tam widziała. "Nie ma wymówki"

Sandra Kubicka w schronisku
Sandra Kubicka w schronisku, źródło: instagram.com/sandrakubicka

Modelka Sandra Kubicka opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych ważny apel. Prosi każdego ze swoich obserwatorów o pomoc w sprawie, która jest szczególnie bliska jej sercu. Celebrytka podkreśliła, że w akcję można zaangażować się na wiele sposobów, a wsparcie potrzebne jest natychmiast. Ty również możesz stać się częścią inicjatywy, która sprawia, że świat staje się nieco lepszy.

Sandra Kubicka zaapelowała do internautów o pomoc

Słynna, polska fotomodelka Sandra Kubicka bardzo angażuje się w budowanie społeczności w mediach społecznościowych. Swoje zasięgi stara się jak najczęściej wykorzystywać do szczytnych celów.

Sandra Kubicka nie ukrywa, że “Akcja Mrozy” zorganizowana przez Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie bardzo poruszyła jej serce. Zmobilizowana do przyłączenia się do pomagania, postanowiła zaangażować się w działania mające na celu uchronienie porzuconych czworonogów przed siarczystymi mrozami. Zachęca do tego również swoich obserwatorów:

Nie mogłam przestać myśleć o tych wszystkich zwierzętach, które są w schroniskach obecnie. (…). Wszystko jest w naszych rękach. 

Skandal na mszy z udziałem dzieci, z królików zrobiono zabawki. "Można upaść, ale żeby tak nisko?"

Kubicka świeci przykładem. Robi wszystko, aby bezdomnym zwierzętom żyło się lepiej

Sandra Kubicka od dawna regularnie angażuje się w akcje mające na celu wsparcie jednostek zajmujących się opieką nad porzuconymi zwierzętami. Co więcej, jeden z pupilów fotomodelki zaledwie przed rokiem został uratowany przed bezdomnością. Kiedy do niej trafił, miał przemarznięte łapki. Kobieta podkreśla, że na samą myśl o tym, że obecnie wiele innych czworonogów boryka się z podobnymi problemami, robi jej się smutno. Jednak obecnie nie może pod swój dach przyjąć kolejnego zwierzaka. Dlatego zaledwie kilka tygodni temu zaangażowała się w akcję, dzięki której przekazała ponad 450 kg wysokiej jakości karmy podopiecznym warszawskiego schroniska Na Paluchu. Przy okazji tej inicjatywy podkreśliła:

Zima to czas, kiedy organizacje opiekujące się bezdomnymi zwierzakami potrzebują szczególnego wsparcia. Rozejrzyjcie się dookoła, być może obok Was także jest schronisko, któremu przyda się pomoc. Tip od nas: najpierw dowiedz się czego potrzebuje organizacja, której chcesz pomóc, dopiero potem leć na zakupy. 

Gwiazda podpowiada jak można pomóc schronikom

Sandra Kubicka nie ukrywa ogromnych emocji, które budzą się w niej na samą myśl o potrzebujących zwierzętach. Jednocześnie twardo stąpa po ziemi, pamiętając o tym, że nie każdy może przygarnąć pod swój dach czworonoga. Warto podkreślić, że pomagać można również na inne sposoby. Co więcej, ci, którzy nie mogą pozwolić sobie na przeznaczenie części prywatnego budżetu na rzecz bezdomnych zwierząt, również mogą zaoferować czworonogom swoje wsparcie.

Fotomodelka podkreśla, że w wielu organizacjach zajmujących się opieką nad porzuconymi psami potrzebna jest pomoc wolontariuszy, między innymi do wyprowadzania zwierzaków na spacery. To nie tylko świetna forma wsparcia, ale również idealny pretekst do aktywności na świeżym powietrzu. Sprawdź, czy w Twojej okolicy jest możliwość spędzenia czasu z bezdomnymi psiakami. Tym sposobem pomożesz zarówno im jak i sobie. Efektem ubocznym pomagania jest długo utrzymująca się satysfakcja! 

Źródło: instagram.com/sandrakubicka