Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Pytanie w "Milionerach" zaskoczyło uczestniczkę. Chodziło o zwierzę
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 22.04.2024 16:16

Pytanie w "Milionerach" zaskoczyło uczestniczkę. Chodziło o zwierzę

Mielionerzy
fot. Milionerzy TVN, KAPiF

Pytanie w programie “Milionerzy” często opierają się również o wiedzę w tematyce zwierzęcej. Podobnie było i tym razem. Jednak, gdy uczestniczka usłyszała, o co zapytał ją prowadzący Hubert Urbański, mina mocno jej zrzedła.

Zwierzęta w Milionerach

Kolejna edycja programu “Milionerzy” umila telewidzom wieczory przed ekranem. Rzadko kiedy mogą oni narzekać na nudę, ponieważ poziom wiedzy uczestników teleturnieju jest naprawdę wysoki. Udowadnia to ilość wybrzmienia pytania o tytułową nagrodę.

Przypomnijmy, że Mateusz Żaboklicki dotarł do samego finału, gdzie musiał odpowiedzieć na pytanie związane ze zwierzętami. Na szczęście poradził sobie śpiewająco. Mężczyzna wiedział, że do czworonogów, czyli tatrapodów, nie zaliczamy owadów.

4-miesięczny szczeniak wymagał operacji. Na prześwietleniu wyszło, co zjadł Idziesz na spacer do lasu? Patrz pod nogi, w sieci pojawiło się ostrzeżenie

Pies - po rosyjsku, świński ogon - po niemiecku, a po polsku?

Tym razem uczestniczka “Milionerów” nie kryła, że pytanie, które padło w jej kierunku od Huberta Urbańskiego, sprawia jej trudność. Jego treść brzmiała następująco:

Rogalik - po węgiersku, pies - po rosyjsku, świński ogon - po niemiecku, a po polsku?

Małgorzata Golonka z Krakowa miała jak zwykle do wyboru cztery warianty odpowiedzi. Zaznaczenie tej poprawnej sprawiłoby, że pula wygranej wzrośnie. Do wyboru miała:

A. małpa;

B. małpolud;

C. małpiszon;

D. małpiatka.

Koła ratunkowe pomogły uczestniczce "Milionerów" wybrać poprawną odpowiedź?

Pani Małgorzata od razu przyznała, że nie do końca wie, jaką odpowiedź powinna zaznaczyć. Z tego powodu zdecydowała, że wykorzysta jedno z dostępnych kół ratunkowych. Padło na pół na pół.

Po losowym odrzuceniu dwóch niepoprawnych odpowiedzi pozostały dwa warianty: małpa i małpolud. Mimo to uczestniczka “Milionerów” nie zdecydowała się zaryzykować i poprosiła o następną podpowiedź, jaką był telefon do przyjaciela. Niestety jej partner Sławek również nie wiedział, co powinna zaznaczyć. Wtedy zdecydowała się na strzał.

To totalny strzał, bo nie mam pojęcia, o co w tym pytaniu chodzi, niech będzie małpa - wyznała Urbańskiemu.

Okazało się, że strzał uczestniczki okazał się celny. Bowiem odpowiedzią była właśnie małpa. Po chwili Hubert Urbański wyjaśnił, że w pytaniu chodziło o znak wykorzystywany w adresach poczty elektronicznej i wszystko stało się zrozumiałe.