Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Psiak poznaje nowych kumpli, a przy tym bije rekord słodkości. Publikujemy niezwykłe nagranie
Emil Hoff
Emil Hoff 24.03.2022 18:56

Psiak poznaje nowych kumpli, a przy tym bije rekord słodkości. Publikujemy niezwykłe nagranie

BeFunky-collage - 2021-07-07T162535.241
Twitter.com @humorandanimals

Internet podbija nowy filmik. Możliwe, że tym razem limit słodkości został przekroczony i oglądanie grozi bezpowrotnym zakochaniem się w pieskach. Oglądajcie na własną odpowiedzialność!

Wszystko zaczęło się, gdy użytkowniczka Instagrama, ukrywająca się pod nieco niepokojącym nickiem "psychokillaaaa", opublikowała na swoim koncie krótkie nagranie, ukazujące zabawę swego szczeniaczka na trawie.

Piesek i jego niezwykli kumple

Film przypadł do gustu administratorom konta @humorandanimals na Twitterze. Udostępnili oni film swym odbiorcom. W ten sposób słodki szczeniak zdobył sławę w całej Sieci.

Nagranie ukazuje czarnego szczeniaczka, który oddaje się beztroskiej zabawie na trawie. Nagle jednak następuje niezwykłe spotkanie. Na głowę pieska zlatują motyle.

Psiak wypuszcza z pyszczka piłeczkę, którą się bawił, i stara się skupić wzrok na niezwykłym zjawisku. Czego chcą ci nowi, kolorowi kumple? Najwyraźniej piesek spodobał się motylom tak, jak motyle pieskowi.

Na filmie widzimy, jak duże, kolorowe motyle siadają na głowie i kufie pieska. Ujęcie wygląda jak scena z filmu Disneya.

Po chwili motyle unoszą się wyżej i najwyraźniej odlatują. Szczeniak zadziera głowę i odprowadza je wzrokiem, jakby żałował, że zabawa trwała krótko.

Internauci pieją z zachwytu

Internauci oszaleli na punkcie nagrania.

- Słodkościowe przeciążenie!! - napisał jeden z komentujących post na Twitterze.

- To wideo sprawiło, że się uśmiechnąłem. Uroczy piesek i urocze motyle - dodał inny.

- A wiecie, jaki jest najlepszy sposób na ściągnięcie motyli do ogrodu? Nie przycinać i nie pryskać niczym trawy. Wysoka trawa to dużo motyli - poradził trzeci twitterowicz.

Post na Twitterze ma już przeszło ćwierć miliona wyświetleń, ponad 20 tys. polubień i kilkaset komentarzy.

Obejrzyjcie słodkie wideo i napiszcie, co o nim sądzicie:

Źródło: Twitter.com @humorandanimals

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!