Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Pies i jego najlepszy przyjaciel - zielony balonik. Słodki film podbił serca internautów
Emil Hoff
Emil Hoff 24.03.2022 18:56

Pies i jego najlepszy przyjaciel - zielony balonik. Słodki film podbił serca internautów

balonik
Twitter.com / humorandanimals

Jak wiadomo, psy mają wielkie serca, które rozpiera miłość do świata i wszystkich jego mieszkańców. Szczególnie młode psiaki rwą się do eksploracji i zabawy. Pewien labrador znalazł sobie niezwykłą zabawkę, a jego harce nagrał komórką jeden z przechodniów.

Trudno się dziwić, że wideo szturmem zdobyło Sieć i serca internautów. Harce małego labradora z jego niezwykłą zabawką to prawdopodobnie najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie.

Labrador i jego balonik

Większość piesków szaleje za piłkami, które można gonić, przeganiać, gryźć, odbijać, obszczekiwać, znowu gryźć i znowu gonić. Jeden wyjątkowy labrador znalazł sobie jednak zupełnie wyjątkową psią zabawkę: zielony balonik.

Wideo zamieszczone na Twitterze ukazuje, jak szczeniak bawi się swoim balonikiem. Zamiast jednak pacnąć go łapą albo przegryźć z hukiem, mały labrador radośnie odbija balonik głową.

Gdy tylko balon nieco opadnie, pies skacze wysoko i znowu odbija go głową. Widać, że nie posiada się przy tym z uciechy. Merda ogonem, jakby służył mu za śmigło w powietrzu.

Na wideo widać, jak przechodnie zatrzymują się, by popatrzeć na niezwykłe psie harce. Nic dziwnego - od słodkiego psiaka i jego balonika trudno oderwać wzrok.

Internauci zachwyceni psią zabawą

Nagranie ma już grubo ponad 300 tys. wyświetleń. Internauci zalali post komentarzami.

- Labradinho - śmieje się jeden z komentujących post na Twitterze, nawiązując do nazwiska znanego piłkarza.

- Mój pies boi się balonów, za to petardy nie robią na nim żadnego wrażenia - napisał inny.

- Przyznajcie, to wideo wygrywa dziś Internet - dodał trzeci.

Sami obejrzyjcie film, na którym uwieczniona została zabawa słodkiego psiaka z jego ulubionym balonikiem:

Źródło: Twitter.com / humorandanimals

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!