Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Psa na zdjęciu widzi każdy, lecz gdzie ukrył się kot? Znajdą go tylko najbardziej spostrzegawcze osoby
Joanna Kowalska
Joanna Kowalska 04.01.2024 13:07

Psa na zdjęciu widzi każdy, lecz gdzie ukrył się kot? Znajdą go tylko najbardziej spostrzegawcze osoby

Zagadka: gdzie jest kot?
Zagadka: gdzie jest kot? Źródło: tiktok.com/equest.addict

Na zdjęciu, na którym na pierwszy rzut oka uwieczniony został jedynie pies, w rzeczywistości znajduje się również kot. Jednak niewiele osób jest w stanie dostrzec drugiego zwierzaka. Domowy mruczek okazał się być wyjątkowo sprytnym mistrzem kamuflażu. Sprawdź, czy Ty jesteś w stanie go znaleźć!

Zagadki i iluzje to coś, co uwielbia mnóstwo internautów

Różnego rodzaju łamigłówki i iluzje optyczne powracają do łask internautów. Coraz więcej ludzi chętnie umila sobie czas poprzez wyszukiwanie i rozwiązywanie nietypowych zadań, dzięki którym można dowiedzieć się o sobie wielu ciekawych rzeczy oraz pobudzić swoje szare komórki. Wiele zaskakujących iluzji powstaje dzięki wyjątkowym artystom, uwielbiającym płatać figle ludzkim mózgom. Okazuje się jednak, że nie zawsze tak jest.

Niektóre zagadki na spostrzegawczość powstają przez zupełny przypadek. Przekonali się o tym właściciele dużego psa oraz kota, który okazał się być mistrzem kamuflażu. Na fotografii, na której na pierwszy rzut oka widoczny jest jedynie szczekający czworonóg, ukrył się też mruczek. Jednak niewiele osób jest w stanie zlokalizować drugiego zwierzaka.

"Moje fajerwerki, mój wybór"? Oto tragiczny bilans sylwestrowej nocy, zwierzęta zginęły w męczarniach

Ile zwierząt widzisz na zdjęciu?

Zdjęcie, które miało być zwyczajną fotografią ukochanego czworonoga, szybko stało się ogromnym hitem w mediach społecznościowych. Wszystko za sprawą dobrze ukrytego kota, którego większość osób w pierwszych kilku chwilach nie jest w stanie zlokalizować.

Wykorzystaj okazję do świetnej zabawy, która jednocześnie zmusi Cię do skoncentrowania się i poprawi Twoją spostrzegawczość. Sprawdź ile czasu zajmie Ci znalezienie sprytnego mruczka. Jak myślisz, pójdzie Ci lepiej niż większości internautów? Czas, START!

grt.JPG
Gdzie ukrył się kot? Źródło: tiktok.com/equest.addict

Ta zagadka jest trudniejsza, niż się wielu osobom wydawało

Wiele osób po kilku próbach znalezienia na zdjęciu kota poddaje się. Nie brakuje takich, którzy są przekonani co do tego, że na fotografii w rzeczywistości nie ma żadnego mruczka. Zapewniam jednak, że on tam jest. 

Cenną podpowiedzią, która może znacząco ułatwić poszukiwanie czworonoga, jest to, że posiada on rude futerko. Drugim aspektem, który warto wziąć pod uwagę, jest to, ze koty uwielbiają spędzać czas na wysokościach. Dlatego warto skupić się na górnej części fotografii. I jak? Teraz udało ci się znaleźć kota?

Źródło: thesun.co.uk

Tagi: Pies Kot Zagadki