piesek i jedzenie
Źródło: screen z youtube/Funny Videos

Pomeranian dostał tylko dwa chrupki. Wściekł się

12 Lutego 2021

Szpic miniaturowy, inaczej pomeranian potrafi być tak groźny jak pitbull! Swoje kły pokazuje, oczywiście gdy chodzi o jedzenie. W końcu jak można dostać tak mało przysmaków w misce? Wideo, na którym właściciel "karmi" zwierzaka nieodpowiednią porcją jedzenia jest hitem w sieci.

Psy są wielkimi łakomczuchami! Rzadko zdarza się, aby czworonóg odmawiał jedzenia, chyba że proponujemy mu coś starego i niedobrego. Psiaki nie jedzą przecież wszystkiego jak leci, niektóre wręcz bardzo wybrzydzają. Właściciele kombinują wtedy z dietami u swoich pupili. Co dać milusińskiemu, aby nie chodził głodny?

Pomeranian nie otrzymał jedzenia

Kiedy jedni zastanawiają się nad tym, czy można dać ukochanemu zwierzakowi kość, inni uczą zwierzęta niewybrzydzania. Pewien właściciel małego szpica, zdecydował się na dość ostrą lekcję. Powiedział czworonogowi, że zaraz otrzyma posiłek, po czym zaserwował mu dwa małe chrupki.

Opiekun nałożył cały kubeczek przysmaku, jednak chwilę później, odłożył go do miski. W ten sposób pies myślał, że idzie do niego cała porcja jedzenia. Chwilę później mocno się zdziwił, gdy w misce nic nie zastał. Właściciel nagrał reakcję zwierzęcia, po czym umieścił ją w sieci. Chyba nikt nie spodziewał się, że słodki piesek aż tak wścieknie się na swojego pana! Pokazał nie tylko pazurki, ale i zęby.

Malutkie kruszynki zamknięto w zimnej budzie. Przeżyły tylko dlatego, że wzajemnie się ogrzewałyMalutkie kruszynki zamknięto w zimnej budzie. Przeżyły tylko dlatego, że wzajemnie się ogrzewałyCzytaj dalej

Reakcja hitem w sieci

Wideo z uroczym pomeranianem obejrzano ponad 3 miliony razy! Internauci zaczęli ścigać się w wymyślaniu co śmieszniejszych komentarzy. W końcu jak opiekun mógł dać psu tylko 2 chrupki? A gdzie reszta?

- Bronię tego domu, a Ty mi się tak odpłacasz?!
- Pomeranian: Masz trzy sekundy na ucieczkę.
- Tylko dwa kawałki jedzenia. Więc wybrałeś już jak chcesz zginąć? - rozpisywali się internauci w sieci, sugerując, co pies mógłby pomyśleć.

Trzeba przyznać, że wideo jest bardzo śmieszne, a takiej reakcji szpica nikt się nie spodziewał. Jak widać pomeraninay potrafią być tak agresyne jak psy rasy chihuahua czy amstaff. Zgadzacie się?

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Następny artykuł