Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > Pokazali, jak kot zareagował na pierwszą wizytę na plaży. Widok bawi do łez
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 16.05.2022 13:51

Pokazali, jak kot zareagował na pierwszą wizytę na plaży. Widok bawi do łez

Pumpkin
TIA STODDARD

Rudy kocurek imieniem Pumpkin po raz pierwszy znalazł się na plaży. Zwierzak bawił się świetnie, dopóki nie wzmógł się silny wiatr. Właścicielka nie przegapiła okazji, aby uchwycić zabawną reakcję podopiecznego na zdjęciach. Tia Stoddard i jej córka zabrały swoje koty Pumpkin i Moustachio na plażę na Cape Sable Island w Nowej Szkocji. Dla rudego kocurka była to pierwsza wizyta w takim miejscu, dlatego opiekunki przygotowały aparaty, by uwiecznić tę niezapomnianą chwilę. Zdjęcia z tamtego momentu stały się prawdziwym hitem w sieci.

Rudy kotek urodził się z hipoplazją móżdżka

Mimo, iż rodzina Stoddardów nie planowała zatrzymywać potomstwa należącej do nich kotki, to ostatecznie zdecydowali się na adopcję rudego kocurka o imieniu Pumpkin i jego brata Moustachio, a resztę kociąt rozdali w dobre ręce.  

Pumpkin był jedynym osobnikiem o rudym futerku w miocie kociąt, ale to nie jedyna cecha, która wyróżniała go na tle rodzeństwa. Zwierzę przyszło na świat z hipoplazją móżdżka w łagodnym stadium, co wpływa na jego koordynację i utrzymywanie równowagi.

202010222Ff5c35095065e4621ec3f5145ee35d319

Schorzenie nie przeszkodziło mu jednak w odkrywaniu otaczającego go świata i innych przygodach. Pani Stoddard zabiera go na wspólne spływy kajakowe i żeglowanie. Chociaż mruczek jest nieco niezdarny, w niczym nie ustępuje swojemu bratu i radzi sobie równie dobrze, co on.

Wyjątkowa reakcja kota, będącego po raz pierwszy na plaży

Pewnego dnia opiekunka Mustachio i Pumpkina postanowiła po raz pierwszy zabrać swoich podopiecznych na plażę. Początkowo zwierzaki biegały po piasku i mile spędzały czas na świeżym powietrzu. Niespodzianka przyszła, gdy pogoda zaczęła się zmieniać.

Koty

Natura postanowiła zaskoczyć kocurka rześką morską bryzą. Kiedy wiatr uderzył w Pumpkina, okazał się nie jest on fanem podmuchów zimnego i słonego powietrza. Zwierzak zaczął robić najzabawniejsze i zarazem najbardziej bezczelne miny, jakie jego rodzina kiedykolwiek widziała!

undefined

- Nigdy wcześniej nie widzieliśmy u niego podobnych min, więc zrobiliśmy mu zdjęcia i filmy - opisuje opiekunka kotów.

undefined

Najwyraźniej kot nie był gotowy na starcie z niekontrolowanym żywiołem. Ale za to ma jedyną w swoim rodzaju pamiątkę z wakacji!

undefined

Zdjęcia zdegustowanego kocurka w mgnieniu oka obiegły Internet, stając się obiektem żartów oraz idealnym materiałów do tworzenia memów. Jeden z przykładów prezentujemy poniżej:

Od tego czasu Pumpkin wielokrotnie wracał na plażę w towarzystwie Moustachio i swoich opiekunów. Mimo, iż w dalszym ciągu uwielbia się bawić nad wodą i biegać po piasku, to wiatr pozostanie żywiołem, do którego nie jest w stanie się przekonać.

scale (4)

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Źródło: The Dodo

Tagi: Koty Morze