Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > Test na spostrzegawczość - gdzie ukrył się kot? Mało kto potrafi go znaleźć bez podpowiedzi
Wioleta Piróg
Wioleta Piróg 15.05.2022 17:00

Test na spostrzegawczość - gdzie ukrył się kot? Mało kto potrafi go znaleźć bez podpowiedzi

chowający się kot
Reddit @pizzaslayer111

Lubisz łamigłówki? Ten test na spostrzegawczość na pewno pomoże ci oderwać się, choć na chwilę od codziennych obowiązków. Czy lubisz widzisz kota ukrytego na tym zdjęciu? Nie? Nie martw się! Dostrzeżenie go wcale nie jest takie proste.

W sieci krąży wiele zdjęć, które wykorzystywane są jako testy na spostrzegawczość. Zdjęcie, które za chwilę zobaczycie jest jednym z nich, ale uwaga! Tym razem nakładamy ograniczenie czasowe - na odnalezienie kota macie tylko 30 sekund! Czy uda wam się go dostrzec w tak krótkim czasie?

Znajdziesz kota na tej fotografii?

Zdjęcie zostało opublikowane na popularnym forum Reddit, przez użytkownika o nazwie pizzaslayer111, który zachęcił internetową społeczność do podjęcia wyzwania znalezienia jego kota.

Autor zdjęcia nie podejrzewał, że tak wiele internautów podejmie wyzwanie i będzie poszukiwało jego futrzastego podopiecznego. Post zyskał tysiące reakcji i wiele komentarzy. Byli tacy, którym od razu udało się dostrzec zwierzaka, choć dla większości było to niewykonalne. Nie świadczy to o jednak żadnej wadzie wzroku, ale przede wszystkim o tym, że koty są urodzonymi mistrzami kamuflażu!

Jeśli Ty również chciałbyś spróbować odnaleźć kota na zdjęciu, nastaw sobie stoper. Pamiętaj, na wykonanie zadania masz tylko 30 sekund. Czas start!

Fot. © Reddit @pizzaslayer111

Test na spostrzegawczość - podpowiedź i rozwiązanie

Przyjrzałeś się uważnie powyższemu zdjęciu i nadal nie widzisz mruczka? Nie martw się, przygotowaliśmy dla Ciebie podpowiedź: kot jest czarny i nie widać go w całości.

Czy teraz udało Wam się go namierzyć? Jeśli w dalszym ciągu macie z tym problem, uszy do góry. Następnym razem na pewno poradzicie sobie lepiej: Oto odpowiedź:

czarny kot

Czarny kot ukrył się za ścianą i wystawił jedynie część głowy. Trzeba przyznać, że świetnie się schował!

Jak Wam poszedł test na spostrzegawczość? Od razu dostrzegliście czworonoga, czy może zajęło Wam to trochę więcej czasu? Napiszcie w komentarzu!

Jeśli spodobał Ci się test, spróbuj swoich sił w kolejnym wyzwaniu: Arcytrudny test na spostrzegawczość: Gdzie w sypialni ukrył się kot?

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Źródło: wamiz.pl

Tagi: Kot