Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Pokazała, co znajduje się w zapakowanym kawałku łososia w supermarkecie. Internauci: "dodatkowe białko?"
Joanna Kowalska
Joanna Kowalska 16.08.2023 13:36

Pokazała, co znajduje się w zapakowanym kawałku łososia w supermarkecie. Internauci: "dodatkowe białko?"

Pasożyty
Pasożyty, źródło: pexels.com @Aleksandar Pasaric, tiktok.com/@msrachellyn

Jak się okazuje mnogość pysznych produktów w sklepach spożywczych kusi wiele gatunków. Niektórym klientom podczas wyboru pieczywa zdarza się natknąć na gryzonie. Inni znajdują egzotyczne gatunki w zakupionych produktach już po powrocie do domu. Część tego typu sytuacji bawi, inne budzą ogromny niepokój. Jedna z klientek popularnego dyskontu, podczas zakupów znalazła w hermetycznie pakowanym łososiu coś, co nigdy nie powinno było się tam znaleźć. Wydarzenie to poruszyło miliony internautów. 

To miały być zwykłe zakupy spożywcze. Zapamięta je do końca życia

Jedzenie to nieodłączna część życia każdego człowieka. Zakupy, na których podejmuje się decyzję na temat produktów, które trafią do lodówki, z reguły nie budzą zbyt wielu emocji. Jednak tym razem było zupełnie inaczej. 

Filmik, na którym jedna z klientek popularnej sieci marketów spożywczych opublikowała swoje niepokojące odkrycie, krąży w mediach społecznościowych od kilku dni. Od tego czasu nagranie zostało odtworzone ponad dwa i pół miliona razy. Kobieta podczas codziennych zakupów zamierzała poszukać filetów rybnych. Jednak po tym co odkryła, przeszła jej ochota na jakiekolwiek owoce morza. 

Dramatyczne sceny w Karkonoszach, dziecko zaatakowane przez lisa. Turyści sami prosili się o kłopoty

W hermetycznie pakowanym filecie z łososia coś się ruszało

Autorką wiralowego nagrania jest Rachel. Kobieta nie spodziewała się, że będąc w markecie, nagra materiał bijący rekordy popularności. 

Na popularnym filmiku widoczny jest hermetycznie pakowany filet z łososia. Jak się okazuje, znajdowało się tam nie tylko rybie mięso. Wewnątrz opakowania był robak. Co więcej, zwierzę z całą pewnością było żywe. Ruszało się, co doskonale widać na nagraniu. 

Materiał wzbudził nie tylko wstręt, ale również poważne zaniepokojenie wśród wielu internautów. 

ghjghd.jpg
Organizm widoczny na zdjęciu to prawdopodobnie pasożyt, źródło: tiktok.com/@msrachellyn

Znalazła coś, co może być poważnym zagrożeniem dla zdrowia publicznego

Wiele osób komentujących filmik dopytywało, czy Rachel po zorientowaniu się, z czym ma do czynienia, poinformowała o tym fakcie personel sklepu. Niektórzy podkreślili, że to bardzo ważne, ponieważ produkt dostępny w sprzedaży prawdopodobnie zawierał pasożyty, które mogą być zagrożeniem dla zdrowia ludzi.

Wadliwe produkty spożywcze powinny natychmiast zostać wycofane ze sprzedaży. Dlatego tak ważna jest natychmiastowa reakcja w razie zauważenia tego typu nieprawidłowości. Choć materiał został nagrany w jednym ze sklepów w Stanach Zjednoczonych, warto wiedzieć, że tego typu sytuacje mogą wydarzyć się w każdym miejscu na świecie.

@msrachellyn Live parasites in the salmon today at #costco ♬ Oh No - Kreepa

Źródło: mirror.co.uk