Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Pies wystraszył się własnego pierdnięcia. Jego reakcja rozbawiła miliony internautów
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 25.06.2021 02:00

Pies wystraszył się własnego pierdnięcia. Jego reakcja rozbawiła miliony internautów

Pies
youtube/Katie

Właściciele biało-czarnego pitbulla postanowili nagrać jego zachowanie w trakcie snu. Psiak nieświadomie machał łapkami i wzdrygał się, aż w pewnym momencie puścił wyjątkowo głośnego bąka. Jego bezcenna reakcja rozkłada na łopatki!

Opiekunowie uroczego psiaka z pewnością nie przewidzieli, że przypadkiem nakręcą tak zabawny moment z życia ich podopiecznego. Wydaje się, że amatorskie nagranie miało początkowo dołączyć do rodzinnej kolekcji, jednak to, co stało się na ich oczach, zasługiwało na pokazanie szerszej widowni.

Pitbull słodko drzemał na dywanie

Na nagraniu opublikowanym na Youtubie widzimy, że ten słodki psiak śpi w najlepsze na dywanie. Cichutkie szczeknięcia i nagłe ruszanie łapkami wskazuje na to, że prawdopodobnie śni mu się coś wybitnie realistycznego. Niewykluczone, że we własnej głowie biegnie za piłką albo płoszy gołębie.

Jednakże, w pewnym momencie dzieje się coś niespodziewanego. Czworonóg nagle obudziło jego własne pierdnięcie!

Wybudzony ze snu pies zaczął się rozglądać, szukając źródła tak donośnego hałasu. W tym samym czasie właściciele zanosili się śmiechem i ledwo byli w stanie utrzymać kamerę w rękach.

Zobacz nagranie poniżej, a zrozumiesz, dlaczego ten filmik wyświetlono już ponad 15 milionów razy! To absolutny hit.

Bąki u zwierzaków - nie zawsze powód do żartów

Choć niewielu się do tego otwarcie przyznaje, to każdemu z nas zdarzy się zepsuć powietrze - zwierzakom także! Jednakże, gdy problem bąków nasila się podczas rodzinnych i przyjacielskich spotkań, nasze pupile mogą nieświadomie narobić nam niemiara wstydu.

Kiedy zatem zainteresować się tematem i poszukać pomocy u weterynarza? Jeśli pies ma gazy od czasu do czasu, to oczywiście żaden powód do obaw. W końcu to naturalny proces, jaki zachodzi w niemal każdym żyjącymi organizmie. A co w sytuacji, gdy to wciąż się powtarza?

Okazuje się, że nadmierne gazy u zwierząt to może być oznaka problemów zdrowotnych, których żaden właściciel nie powinien bagatelizować. Nienaturalnie wzdęty brzuch i jego tkliwość w dotyku to jedne z pierwszych objawów, które wskazują na nadmierne nagromadzenie gazów w jego wnętrzu.

Nie należy zapominać, że śmierdzące problemy mogą się brać z pośpiechu podczas jedzenia bądź nietolerancji niektórych składników diety. Zastanów się, czy przypadkiem nie zdarzyło Ci się kupić nowej karmy. A może dokarmiałeś pupila produktami ciężkostrawnymi i wzdymającymi?

Najgorszą możliwą przyczyną niekontrolowanych i śmierdzących bąków mogą być m.in. choroby trzustki, zapalenie jelit, a nawet nowotwory, dlatego jeśli martwisz się o zdrowie czworonoga, czym prędzej zasięgnij opinii eksperta i umów się na wizytę w gabinecie weterynaryjnym.

Zobacz nagranie:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami