Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Pies puścił bąka przy kocie, nie spodziewał się, jaka spotka go kara. Nagranie podbija sieć
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 13.06.2021 02:00

Pies puścił bąka przy kocie, nie spodziewał się, jaka spotka go kara. Nagranie podbija sieć

Pies i kot
youtube/thepaw

Czy pies i kot mieszkający w zgodzie pod jednym dachem to kombinacja, która ma szansę na sukces? To zależy. Okazuje się, że dla przedstawicieli dwóch najpopularniejszych zwierzaków domowych każdy powód jest dobry, by sprowokować sprzeczkę - nawet puszczanie gazów!

Nie ma się co oszukiwać - każdy z nas puszcza bąki, choć się do tego nie przyznaje. Psy nie są w tym przypadku ewenementami. Potwierdzą to liczni właściciele, którzy niejednokrotnie zatykali nos, chcąc uchronić się przed wdychaniem śmierdzących gazów.

A jak w tej sytuacji mogą poradzić sobie inne zwierzaki? Pewien kot zna idealny sposób, jak postawić smrodliwych koleżków do pionu i udzielić mu niezapomnianej reprymendy.

Pies wypuścił wiatry przy kocie

Właściciel zwierzaków nagrał z pozoru zwykły filmik, przedstawiający psa ucinającego sobie drzemkę oraz leżącego w pobliżu kota. Ku zdumieniu domowników, w pewnej chwili psiak zaczął puszczać wyjątkowo głośne bąki. Ten to ma tupet!

Dotąd zabawne nagranie zostało odtworzone już blisko 30 milionów razy. Jednakże, tym, co skradło serca widzów z całego świata, nie jest zachowanie psa, lecz absolutnie genialna reakcja kota.

Kociak spuścił smrodkowi manto

Zdegustowany mruczek spojrzał z niedowierzaniem na swojego przyjaciela, jakby pytając: "jak śmiesz zachowywać się w taki sposób w mojej obecności?!". Sekundę później na jego pyszczku malował się wyraz najgorszego obrzydzenia i dezaprobaty. Sądząc po jego minie, aż strach spytać, co ten psiak jadł przed snem.

Wystarczyła sekunda, aby futrzak otrząsnął się z szoku i nie czekając ani chwili, dał śpiącemu psu lekcję dobrego wychowania. Wyciągnął do przodu łapę i bez wyrzutów sumienia kilkakrotnie zdzielił nią czworonoga po głowie.

Oczywiście tak gwałtowna, a przy okazji bolesna pobudka od razu postawiła psiaka na nogi. Z lekką dezorientacją podniósł łebek do góry, rozejrzał się wokół i położył ją z powrotem. Czym sobie zasłużył na takie okrutne traktowanie?

Będąc na miejscu właścicieli, ze śmiechu nie bylibyśmy w stanie utrzymać kamery w rękach. Niby to normalne, że pupilom też dokuczają gazy, a jednak nagranie z udziałem tych komicznych zwierzaków potrafi zwalić z nóg.

A czy Waszych zwierzakom zdarza się czasem wywinąć podobny numer w najmniej spodziewanych momentach? Podzielcie się swoimi historiami w komentarzach!

Zobacz nagranie:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Tagi: Pies Kot Nagranie