Swiatzwierzat.pl
Pies i kot

youtube/thepaw

Pies puścił bąka przy kocie, nie spodziewał się, jaka spotka go kara. Nagranie podbija sieć

13 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Czy pies i kot mieszkający w zgodzie pod jednym dachem to kombinacja, która ma szansę na sukces? To zależy. Okazuje się, że dla przedstawicieli dwóch najpopularniejszych zwierzaków domowych każdy powód jest dobry, by sprowokować sprzeczkę - nawet puszczanie gazów!

Nie ma się co oszukiwać - każdy z nas puszcza bąki, choć się do tego nie przyznaje. Psy nie są w tym przypadku ewenementami. Potwierdzą to liczni właściciele, którzy niejednokrotnie zatykali nos, chcąc uchronić się przed wdychaniem śmierdzących gazów.

A jak w tej sytuacji mogą poradzić sobie inne zwierzaki? Pewien kot zna idealny sposób, jak postawić smrodliwych koleżków do pionu i udzielić mu niezapomnianej reprymendy.

Pies wypuścił wiatry przy kocie

Właściciel zwierzaków nagrał z pozoru zwykły filmik, przedstawiający psa ucinającego sobie drzemkę oraz leżącego w pobliżu kota. Ku zdumieniu domowników, w pewnej chwili psiak zaczął puszczać wyjątkowo głośne bąki. Ten to ma tupet!

Dotąd zabawne nagranie zostało odtworzone już blisko 30 milionów razy. Jednakże, tym, co skradło serca widzów z całego świata, nie jest zachowanie psa, lecz absolutnie genialna reakcja kota.

Benny

Kundelek odmawia opuszczenia chorego właściciela. Czuł, że jego życie wkrótce zgaśnie

CZYTAJ DALEJ

Kociak spuścił smrodkowi manto

Zdegustowany mruczek spojrzał z niedowierzaniem na swojego przyjaciela, jakby pytając: "jak śmiesz zachowywać się w taki sposób w mojej obecności?!". Sekundę później na jego pyszczku malował się wyraz najgorszego obrzydzenia i dezaprobaty. Sądząc po jego minie, aż strach spytać, co ten psiak jadł przed snem.

Wystarczyła sekunda, aby futrzak otrząsnął się z szoku i nie czekając ani chwili, dał śpiącemu psu lekcję dobrego wychowania. Wyciągnął do przodu łapę i bez wyrzutów sumienia kilkakrotnie zdzielił nią czworonoga po głowie.

Oczywiście tak gwałtowna, a przy okazji bolesna pobudka od razu postawiła psiaka na nogi. Z lekką dezorientacją podniósł łebek do góry, rozejrzał się wokół i położył ją z powrotem. Czym sobie zasłużył na takie okrutne traktowanie?

Będąc na miejscu właścicieli, ze śmiechu nie bylibyśmy w stanie utrzymać kamery w rękach. Niby to normalne, że pupilom też dokuczają gazy, a jednak nagranie z udziałem tych komicznych zwierzaków potrafi zwalić z nóg.

A czy Waszych zwierzakom zdarza się czasem wywinąć podobny numer w najmniej spodziewanych momentach? Podzielcie się swoimi historiami w komentarzach!

Zobacz nagranie:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Ewa MatysiakAutor

Wydawca portalu swiatzwierzat.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatzwierzat.pl

Podobne artykuły

Pozostałe

Słoniątko chciało przytulić się do turystki. Nie było łatwo, ale zdecydowanie warto

Czytaj więcej >

Pozostałe

63-latek nie chciał wypuścić myszołowa na wolność. Musiała interweniować policja

Czytaj więcej >

Pozostałe

Nie taki niedźwiedź straszny. Niesamowite ujęcia „walczących" niedźwiadków podbijają Sieć

Czytaj więcej >

Pozostałe

Suczka używa dzwonka, gdy chce wyjść. Tym razem zadzwoniła, by przekazać coś ważnego

Czytaj więcej >

Pozostałe

Dantejskie sceny na pastwisku w Krośnicy. Trudno uwierzyć, co zrobiono zwierzętom

Czytaj więcej >

Pozostałe

Mama siódemki oposów nie cofnie się przed niczym. Internauci pieją z zachwytu

Czytaj więcej >