Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Pies każdej nocy zakradał się do pokoju dziecka. Dzięki kamerze rodzice poznali prawdziwy powód
Monika Krupska
Monika Krupska 17.05.2021 02:00

Pies każdej nocy zakradał się do pokoju dziecka. Dzięki kamerze rodzice poznali prawdziwy powód

dziecko
youtube/prince_in_the_city

Rodzice często montują kamery w pokojach swoich dzieci, aby mieć na nie oko. Dzięki temu wiedzą, czy maluch bezpiecznie śpi, a może próbuje wyjść z łóżeczka, co może zakończyć się upadkiem. Ukryte kamery uspakajają rodziców, którzy boją się o bezpieczeństwo pociech. Czasem nagrywają też chwile, o których dorośli nie mają pojęcia.

Kamera w pokoju małej Halle nagrała wyjątkowe chwile, które codziennie mają miejsce, kiedy rodzice pójdą spać. Okazało się, że dziewczynka codziennie przyjmuje psiego gościa.

Pies uspakajał dziewczynkę

Pies o imieniu Prince prawie każdej nocy zakradał się do pokoju dziecka. Robił to, aby uspokoić Halle. Małe dziecko miało problemy z zasypianiem, w nocy bardzo chciało mieć przy sobie rodziców. Kiedy dziewczynce zanosiło się na płacz, była zdenerwowana i smutna, zwierzak przychodził do niej i dodawał otuchy. Halle uspokajała się. Przy psie czuła się bezpiecznie, wiedziała, że ma przy sobie przyjaciela.

Kiedy rodzice odkryli prawdę, byli w szoku. Nie spodziewali się, że Prince pomaga im przy usypianiu dziecka, o niczym nie mieli pojęcia. Fakt, że zwierzak był bardzo oddany dziecku, podczas dnia nie odstępował go na krok. Okazało się, że w nocy też nie chciał spuszczać Halle z oczu.

- Zawsze siedział blisko mojego brzucha. Jakby wyczuwał, że coś się zmieni - opowiadała kobieta, przypominając sobie okres ciąży.

Dzięki ukrytej kamerze rodzice dowiedzieli się, że zwierzak zasypia z ich córką prawie każdej nocy. Nie wchodził do pokoju prawdopodobnie wtedy, kiedy nie mógł otworzyć drzwi.

Mama kilkuletniej Halle poinformowała na Instagramie, że wkrótce ich rodzina znów się powiększy. Kobieta jest w drugiej ciąży. Wiadomo, że Halle doczeka się siostry! Czy Prince przeniesie swoje uczucia na młodszą córkę pary? A może zostanie opiekunką dla dwójki dzieci? Na odpowiedź pozostaje czekać.

Zobacz wideo:

Dołącz do swiatzwierzat.pl

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Tagi: Pies Dziecko