Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Piękna i Bestia w prawdziwym życiu. Rosyjska tancerka i jej przyjaciel robią furorę w Sieci
Emil Hoff
Emil Hoff 24.03.2022 18:56

Piękna i Bestia w prawdziwym życiu. Rosyjska tancerka i jej przyjaciel robią furorę w Sieci

BeFunky-collage - 2021-07-23T111807.130
Instagram.com @dichkaaaaa

Niedźwiedź to jeden z symboli rosyjskiej przyrody, a nawet do pewnego stopnia tamtejszej kultury, zwłaszcza tej z prowincji, ukształtowanej blisko dzikiej przyrody. Niestety, Rosjanie lubią oglądać niedźwiedzie z bliska, w cyrkach.

Cyrkowe niedźwiedzie prowadza najczęściej smutne, pełne wyzysku i przemocy życia. Gdy cyrk bankrutuje, zwierzęta zostają nierzadko porzucone, a przecież nie potrafią już odnaleźć się wśród dzikiej przyrody. Taki los spotkał Archiego.

Nagła odmiana losu

Archi to wspaniały, ponad 200-kiloramowy niedźwiedź. Od małego żył z ludźmi. Niestety, trafił do cyrku, gdzie czekałaby go smutna egzystencja i samotna śmierć, gdyby nie aktywiści, którzy uratowali go i dali wolność.

Uwolniony z cyrku niedźwiedź nie mógł trafić na ulicę, jak bezpański pies. Archie został przygarnięty przez profesjonalną trenerkę, Maję Kirsanową, i wywieziony na Syberię, bliżej dzikiej przyrody.

Piękna i Bestia

To właśnie w ośrodku Mai Kirsanowej Archie poznał Weronikę Diczkę, znaną rosyjską modelkę i gwiazdę tańca. Diczka od razu zakochała się w poczciwym niedźwiedziu. Zaczęła umieszczać zdjęcia z Archim na swoim Instagramie. W ten sposób Archie zyskał sławę w Internecie.

OstatnioDiczka zorganizowała specjalną sesję zdjęciową z Archiem, by spopularyzować bazę rybacką w Astrachaniu. Sesja wymagała zapakowania Archiego do łódki i założenia mu specjalnego kapoka. Po kilku próbach udało się skłonić niedźwiedzia, by siedział spokojnie i nie próbował wskoczyć do wody, by łowić ryby.

Efekt jest powalający - niezwykłe zdjęcia ukazują tancerkę, łowiącą ryby u boku potężnego niedźwiedzia. Zobaczcie sami:

Instagram Weronik Diczki pełen jest niezwykłych zdjęć z Archiem. Wszystkie robią piorunujące wrażenie:

Źródło: Instagram.com @dichkaaaaa

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!