Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Panna młoda nie mogła powstrzymać łez. Druhna zaniosła umierającego psa do ołtarza
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 01.09.2021 02:00

Panna młoda nie mogła powstrzymać łez. Druhna zaniosła umierającego psa do ołtarza

Zdjęcie ilustracyjne
unsplash/Michel Grolet

Kelly O'Connell oraz jej partner wreszcie mieli sobie powiedzieć sakramentalne "tak". Jednakże, ku olbrzymiemu zdziwieniu weselników, w dniu ich ślubu zjawił się niespodziewany gość. Panna młoda wybuchła płaczem, kiedy zobaczyła, kto znajduje się w ramionach jej młodszej siostry.

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Chcemy, aby uczestniczyli w nim wszyscy bliscy naszemu sercu - tyczy się to również czworonożnych członków rodziny. Chociaż Kelly O'Connell pogodziła się z faktem, że jej ukochany labrador nie będzie w stanie pojawić się na uroczystości. Na szczęście jej młodsza siostra sprawiła jej niesamowitą niespodziankę.

Umierający pies pojawił się na ślubie swojej pani

15-letni labrador nazywany Charlie Bear miał być świadkiem na weselu swojej właścicielki. Niestety, w kwietniu zdiagnozowano u niego nieoperacyjnego guza mózgu. Kelly była załamana, zważając na fakt, iż psiak prawdopodobnie nie przeżyje do ceremonii.

Los okazał się jednak łaskawy dla psiego seniora. Charlie Bear doczekał się dnia, w którym jego pani wychodziła za mąż.

Katie Lloyd postanowiła zaskoczyć swoją starszą siostrę i nie pozwoliła, by na przyjęciu zabrakło tego szczególnego gościa. Wszyscy zgromadzeni wstrzymali oddech, kiedy zobaczyli czarnego labradora na drodze do ślubnego kobierca.

Ciężko schorowany Charlie potrzebował pomocy w przejściu przed ołtarz. Druhna nie miała nic przeciwko temu, aby wziąć psiaka w ramiona i zanieść go na honorowe miejsce u boku swojej ukochanej opiekunki.

Rozczulający moment uwieczniła fotografka ślubna Jen Dziuvenis. Zdjęcia, które obiegły internet w błyskawicznym tempie, zapierają dech w piersiach i udowadniają, że miłość pomiędzy człowiekiem a psem nie ma sobie równych.

Jak powiadomili nowożeńcy, wkrótce po ceremonii Charlie odszedł za Tęczowy Most.

Pies na weselu to nie żaden skandal

Coraz częściej zakochane pary mają marzenie, aby pies towarzyszył im w dniu ślubu. Niektórzy pragną zaangażować go do niesienia obrączek, podczas gdy inni cieszą się samym widokiem pupila pośród najbliższych przyjaciół i rodziny. Pozostaje jednak ważne pytanie - czy wypada zabierać czworonoga na przyjęcie ślubne?

Uczestnictwo zwierząt w weselu to kwestia, która wbrew pozorom może być bardziej skomplikowana, niż wielu uważa. Wszystko zależy od usposobienia zwierzęcia i odpowiedniej tresury. Warunkiem koniecznym do spełnienia jest również organizacja wesela w plenerze.

Jeżeli uważasz psa za pełnoprawnego członka rodziny i masz do niego pełne zaufanie, że w trakcie przyjęcia nie będzie sprawiał problemów, możesz zaprosić go na uroczystość jako honorowego gościa. Pamiętaj jednak, że to rozwiązanie wymaga zaangażowania.

Zobacz zdjęcia:

Źródło: cesarsway.com

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!