panna młoda reakcja
Źródło: youtube.com/Jeff Althoff

Panna młoda zalała się łzami na własnym weselu. Wszystko przez niespodziankę od męża

18 Grudnia 2020

Panna młoda nie spodziewała się tego, że jej przyszły mąż przygotuje dla niej niespodziankę w dniu ślubu. Podczas ceremonii w kościele mężczyzna złapał za mikrofon, by oznajmić gościom i swojej małżonce, że właśnie stali się 3-osobową rodziną.

Panna młoda od dawna marzyła o tym, by po ślubie przygarnąć z mężem szczeniaka. Jak się okazało, nastąpiło to jeszcze przed końcem ceremonii! Po wygłoszeniu przysięg małżeńskich mężczyzna zgromadził wszystkich w kółku, by ogłosić, że do jego świeżo założonej rodziny dołączył właśnie trzeci członek. Wszyscy, włącznie z jego żoną, byli w szoku.

Panna młoda nie spodziewała się takiego obrotu spraw

Jeff Althoff tuż po oficjalnych zaślubinach ogłosił, że jego rodzina liczy teraz trzech członków. Zdziwiona panna młoda, Jenna nie miała pojęcia, jak ma rozumieć jego słowa. Zazwyczaj takie deklaracje wiąże się z zapowiedzią narodzin dziecka.

W tym wypadku chodziło jednak o niespodziankę, jaką przygotował dla niej pan młody. Mężczyzna zdążył wcześniej dokładnie wyreżyserować tę chwilę. Poprosił druhnę, by w odpowiednim momencie weszła na salę, trzymając na rękach "trzeciego członka" ich rodziny.

Wiedząc, jak bardzo jego żonie zależy na tym, by w ich domu pojawił się pies, Jeff nie tracił czasu. Zakupił biszkoptowego labradora w hodowli, z której wywodzą się brytyjscy czempioni wystaw i konkursów psich sportów.

Choć zazwyczaj nie powinno się traktować psa jako prezent, nawet na tak wyjątkową okazję jak własny ślub, w tym wypadku nie powinniśmy mieć co do tego żadnych zastrzeżeń. Mamy do czynienia z dwójką dorosłych ludzi, którzy od dawna planowali zakup czworonoga.

Jeff wybrał po prostu wyjątkowe okoliczności na przedstawienie pupila swojej wybrance. Postarał się, by dzień ich ślubu był wyjątkowy pod każdym względem.

Ich psy zmarły, zapomnieli anulować zakup karmy. Gdy poprosili o zwrot pieniędzy, firma zachowała się niewiarygodnieIch psy zmarły, zapomnieli anulować zakup karmy. Gdy poprosili o zwrot pieniędzy, firma zachowała się niewiarygodnieCzytaj dalej

Internauci byli zachwyceni niespodziankę dla panny młodej

Cała ceremonia była nagrywana, nic więc dziwnego, że moment wręczenia pannie młodej szczeniaka przez mężczyznę został uchwycony przez kamery. Nikt jednak nie spodziewał się tego, jak popularne stanie się nagranie.

Początkowo pan młody chciał udostępnić je rodzinie i zaproszonym gościom, ostatecznie jednak zachęcany przez znajomych umieścił je w serwisie Youtube. To, co stało się potem, przerosło jego najśmielsze oczekiwania.

Filmik obejrzało ponad 4,3 miliona osób, wiele zostawiało przychylne komentarze i życzyło szczęścia młodej parze. Nie pozostaje nam nic innego jak przyłączyć się do tych życzeń!

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt:

źródło: youtube.com

Następny artykuł