Swiatzwierzat.pl
owczarek biegnie do pana

youtube.com/Rumble Viral

Owczarek nie widział pana od miesięcy. Nagrano ich spotkanie, reakcja mogla być tylko jedna

29 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Zuza Siwek

Udostępnij:

Owczarek niemiecki musiał rozstać się z ukochanym panem na jakiś czas. Choć u mamy jego pana żyło mu się wspaniale, to jednak kilka miesięcy bez ukochanego opiekuna zaowocowało ogromną tęsknotą. Dlatego reakcja na ich ponowne spotkanie mogła być tylko jed

Owczarek z nagrania to wyjątkowo przywiązana do pana suczka, Freya. Była więc bardzo nieszczęśliwa, gdy ten musiał zostawić ją pod opieką mamy z powodu pracy poza miastem. Wszyscy doskonale wiedzieli, jak bardzo pies ucieszy się na widok pana, dlatego postanowili nagrać ich ponowne spotkanie po kilku miesiącach.

Owczarek długo nie widział pana

Wszyscy wiemy, jak bardzo psy adorują swoich właścicieli. Kiedy tylko wychodzimy z domu, często mamy wyrzuty sumienia, że musimy opuścić naszego przyjaciela.

Nawet, gdy opuszczamy mieszkanie na krótką chwilę, po powrocie nasi pupile zachowują się, jakby nie było nas przez długie tygodnie. Co dopiero więc musi czuć czworonóg, który z dnia na dzień musiał przyzwyczaić się do nieobecności opiekuna?

Freya nie widziała swojego ukochanego pana już od kilku miesięcy. Kontrakt wymagał od niego, by pracował w innym mieście, licząc więc, że suczka mu wybaczy, mężczyzna przyjął ofertę.

Przez ten czas suczka przebywała pod opieką mamy właściciela. I choć ta zajmowała się nią najlepiej, jak mogła i tak widać było, że owczarek tęskni za panem.

Dlatego kiedy w końcu nadszedł dzień powrotu właściciela do domu, tymczasowi opiekunowie postanowili wszystko nagrać. Wiedzieli, że niespodzianka sprawi Freyi ogromną radość!

Spotkanie psa i pana

Na nagraniu widzimy, jak właściciel suczki wysiada z auta, razem ze swoją mamą, która pierwsza idzie do drzwi wejściowych. Syn zostaje na podwórku, czekając niecierpliwie na spotkanie ze swoją czworonożną przyjaciółką.

Kiedy tylko matka otwiera drzwi, suczka od razu wyczuwa, że nie jest sama! Zamiast stać grzecznie w progu, wystrzeliła w kierunku, z którego musiała poczuć znajomy zapach i wpadła prosto w ramiona swojego pana. Jej reakcja na widok ukochanego człowieka jest nie do opisania!

Widać, jak bardzo owczarek cieszy się ze spotkania - suczka wręcz nie może ustać w miejscu, skacze na swojego pana, kręci się wokół niego, a przede wszystkim piszczy z podekscytowania i radości. Ten widok sprawia, że na sercu od razu robi się cieplej!

Kiedy już Freya nie jest w stanie się opanować, właściciel siada z nią na ziemi, a psina dosłownie rozlewa się w jego ramionach. Szczęśliwa leży na grzebiecie i wygląda, jakby nadal nie mogła uwierzyć, że jej ukochany pan w końcu wrócił. Zobaczcie sami - i spróbujcie się nie wzruszyć!

Zobacz nagranie:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Źródło: youtube.com

Podobne artykuły

policja.gov.pl

Psy

Policyjny pościg za poszukiwanym przestępcą. Auto zawisło nad skarpą, w bagażniku uwięziony był pies

Czytaj więcej >
YT

Psy

Właściciel porzucił 16-letniego psa, gdy ten zachorował na raka

Czytaj więcej >
unsplash/Markus Winkler

Psy

Weterynarze biją na alarm. Rośnie liczba zachorowań na parwowirozę wśród psów

Czytaj więcej >
YT/Pitiful Animals

Psy

Właściciel porzucił gospodarstwo, zostawiając w nim psy na łańcuchu

Czytaj więcej >
facebook/TOZ Oborniki

Psy

Suczka była przekazywana z rąk do rąk i traktowana jak przedmiot. Straszne, co wyrządził jej człowiek

Czytaj więcej >
OTOZ Animals Inspektorat Gliwice

Psy

Przekazali smutne wieści. Mała Mia nie żyje

Czytaj więcej >