Swiatzwierzat.pl
pies

instagram/lakelandpaul

Owczarek zachowuje się jak kot. Drapak to niejedyne miejsce, gdzie pies wskoczył

7 Lutego 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Udostępnij:

Owczarek niemiecki Zeus ma w sobie coś z kota. Co nieprawdopodobne, pies uwielbia wskakiwać wysoko na meble, w ogóle nie boi się wysokości! Właścicicle nagrywają jego poczynania, zastanawiając się - jak on tam wszedł? Nie zawsze udaje im się uzyska

- Pies chyba za długo przebywał z kotem - napisał właściciel owczarka na Instagtamie, publikując zdjęcie psa, gdy siedzi na kocim drapaku!

Prezent niespodzianka

Zeus to niespełna 3-letni owczarek niemiecki. Pies trafił do rodziny w wakacje 2018 roku. Paul otrzymał go od swojej dziewczyny. Mężczyzna nie spodziewał się takiego prezentu! 

- Wczoraj moja dziewczyna zaskoczyła mnie owczarkiem niemieckim. Nie mogę wykrztusić z siebie słowa, jak szczęśliwy jestem. Wszyscy powitajcie nowego członka rodziny - Zeusa - napisał mężczyzna na Instagramie.

Owczarek nie tylko skradł serce właścicieli, ale i internautów. Jego poczynania przechodzą same siebie! Okazuje się, że pies ma wiele z kota.

Pies zachowuje się jak kot 

Owczarek niemiecki mieszka w domu z mruczkami. Niektóre psy nie zwracają uwagi na mruczki, inne je ganiają, a co poniektóre zaprzyjaźniają się z nimi. Jednak mało które psy podpatrują zachowanie futrzaków, wcielając je we własne życie. Owczarek nie ma z tym jednak problemu. Okazuje się, że nie ma dla niego zbyt wysokiego miejsca do leżenia!

- Pewnie zastanawiacie się jak pies taki jak ja mógł wejść na lodówkę. Więc praktyka czyni mistrza! Ćwiczyłem wspinaczkę tu i tam, ucząc się od mojego przyjaciela kota. Najpierw nauczyłem się jak wchodzić na drapak, a teraz z sukcesem wspiąłem się na lodówkę. Co będzie dalej? - pisał właściciel w imieniu psa w sieci, ukazując wideo z psem, siedzącym na lodówce!

Wideo z psem siedzącym na lodówce szybko stało się viralem! Jak pies dokonał tego czynu? Tu niestety nie mamy odpowiedzi. Jakieś sugestie?

Więcej zdjęć na Instagramie Paula! 

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Podobne artykuły

Policja

Psy

Szaleńczy pościg za piratem drogowym. Porzucił psa w aucie i rzucił się do pieszej ucieczki

Czytaj więcej >
Dexter

Psy

Wyprawił psu niezapomniany pogrzeb. Ale to list pożegnalny wywołał największe emocje

Czytaj więcej >
Potrącony pies

Psy

Potrącony kundelek leżał w przydrożnym rowie, służby nie garnęły się do interwencji

Czytaj więcej >
Emil

Psy

Całe życie spędził na ciężkim łańcuchu. Tak wyglądała męka małego kundelka

Czytaj więcej >
fb/otoz animals

Psy

80-latek znęcał się nad psem. Sąsiedzi wezwali pomoc

Czytaj więcej >
FB/DIOZ

Psy

Z ulicy trafił do domu alkoholiczki. Później sąsiad zrobił z niego żywą tarczę

Czytaj więcej >