Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Oniemiała na widok uśmiechu psa. Po chwili zrozumiała, co się wydarzyło
Monika Włodarczyk
Monika Włodarczyk 07.05.2024 14:22

Oniemiała na widok uśmiechu psa. Po chwili zrozumiała, co się wydarzyło

pies
TikTok/lola.txm

Kobieta zabrała swojego psa na wspólny weekend do domu jej babci. Nagle wygląd czworonoga zmienił się w zaskakujący sposób. Właścicielka oniemiała na widok uśmiechu psa. Dopiero po chwili zrozumiała, co się wydarzyło.

Kobieta wraz ze swoim psem pojechała odwiedzić babcię

Mailo to niezwykle uroczy pies. Swoim uśmiechem i radością z życia zaraża każdego, kto go spotka na swojej drodze. Czworonóg miał szczęście do równie kochającej go właścicielki. Kobieta uwielbia spędzać z nim każdą wolną chwilę. 

Pewnego razu Lola zaplanowała, że w najbliższy weekend wybierze się wraz z pupilem w podróż do domu jej babci, aby tam wspólne spędzić wolne dni. Nie przypuszczała jednak, do czego ta wizyta może doprowadzić.

pies
fot. TikTok/lola.txm
Płyną smutne wieści z ZOO w Lubinie. Koza osierociła młode z winy odwiedzających Twój pies śpi w takiej pozycji? Zdziwisz się, o czym to świadczy

Wystarczyła chwila. Kobieta oniemiała na widok uśmiechu psa

Lola starała się nieustannie pilnować pupila, aby nie zrobił sobie krzywdy ani nic nie zniszczył w domu babci. Jednak gdy na chwilkę spuściła go z oka, Mailo postanowił to wykorzystać. 

Najwyraźniej błogi spokój i cisza zaczęły doskwierać radosnemu czworonogowi, który ruszył w poszukiwaniu jakieś rozrywki. Trzeba przyznać, że wyszło mu to doskonale. Gdy właścicielka ujrzała go ponownie, oniemiała na widok jego uśmiechu. 

pies
TikTok/lola.txm

Pies ukradł przedmiot należący do babci

Kobieta potrzebowała chwili, żeby zrozumieć, co się właściwie wydarzyło. Wygląd pyszczka jej ukochanego pupila, mocno się zmienił. Nagle to do niej dotarło i roześmiała się głośno na widok nad wyraz promiennego uśmiechu Mailo.

Pies, wykorzystując nieuwagę swojej właścicielki, zakradł się do pokoju babci. Tam jego uwagę przykuła proteza starszej kobiety. Chwycił ją w psyk, wyglądając, jakby to było jego własne uzębienie. Komiczny i karykaturalny uśmiech Mailo doprowadził jego panią to łez. Na szczęście proteza nie uległa zniszczeniu. Gdy emocje opadły, wnuczka dokładnie wymyła ją i schowała już poza zasięgiem pupila.

Cała sytuacja została nagrana przez Lolę. Zabawny filmik rozśmieszył również samą staruszkę, która nie miała tego za złe czworonogowi. Wideo możecie zobaczyć na profilu na TikToku właścicielki Mailo.

@lola.txm mailo con la placa de mi abuela parte 2 ahora si se la puso bien #fyp #dog #dogsoftiktok #funny ♬ Falling for ya - .